Wycieczki z przewodnikiem

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Data: 26 grudnia 2017 roku, godz. 10.00-19.00
Bilety: sklep.pgenarodowy.pl
Infolinia:
+48 22 295 95 95 (pn-pt, godz 9.30-18.00)
Więcej informacji: wycieczki.pgenarodowy.pl

Trasa "Piłkarskie emocje": Chcesz przeżyć piłkarskie emocje? Marzysz o grze w piłkarskiej reprezentacji Polski? Chcesz choć na jeden dzień zamienić się miejscami z Robertem Lewandowskim, Grzegorzem Krychowiakiem czy Arkadiuszem Milikiem? Dzięki PGE Narodowemu jest to możliwe! Dziś to właśnie Ty jesteś gwiazdą najnowocześniejszego stadionu w Polsce. Czytaj więcej o trasie.

Trasa "Poczuj się jak VIP": PGE Narodowy to nie tylko dom piłkarskiej reprezentacji Polski. To także jedno z najbardziej ekskluzywnych miejsc świata, w których na żywo można uczestniczyć w wielkich sportowych i rozrywkowych wydarzeniach. PGE Narodowy nie tylko nie będzie miał dla Ciebie już żadnych tajemnic – teraz Ty poczujesz się jak VIP i zajmiesz miejsca najważniejszych ludzi w Polsce w eleganckich lożach. Czytaj więcej o trasie.

Trasa "Dotknij historii": Dziś myśląc o PGE Narodowym, bez chwili namysłu mówisz – Lewandowski. Na obiekcie wybudowanym w tym miejscu ponad pół wieku temu odbywały się największe sportowe wydarzenia w Polsce – mecze piłkarskie, międzynarodowe mityngi lekkoatletyczne oraz kolarski Wyścig Pokoju. Dziś masz niepowtarzalną okazję by poznać historię tego miejsca. Zabierzemy Cię w miejsca, które pozostały po starszym bracie PGE Narodowego. Dotknij historii PGE Narodowego razem z nami! Czytaj więcej o trasie

Trasa Znani i Lubiani: PGE Narodowy to nie tylko dom piłkarskiej reprezentacji Polski. PGE Narodowy to nie tylko największa tego typu arena w Polsce. Wreszcie – PGE Narodowy to nie tylko jeden z najnowocześniejszych stadionów świata. PGE Narodowy to także miejsce z duszą. W kuluary życia stadionu wprowadzi Cię dziennikarz sportowy Stefan Szczepłek - wielki pasjonat i znawca piłki nożnej, świadek największych wydarzeń piłkarskich w kraju i zagranicą, autor wielu książek o tematyce sportowej. Czytaj więcej o trasie.

PGE Narodowy dla Juniora: Rozpocznij karierę piłkarską od wizyty na PGE Narodowym! Odwiedźcie nas z przedszkolakami i dobrze się bawcie! Podczas tej wycieczki, specjalnie przygotowanej dla naszych najmłodszych wycieczkowiczów, oprócz wizyty w szatniach zawodników, dzieci zagrają w piłkę i będą bawić się w poszukiwanie skarbu na trybunach stadionu. A wszystko to pod opieką przewodnika. Trasa jest dostępna dla dzieci do lat 6. Czytaj więcej o trasie.

Ekspresowy PGE Narodowy: Trasa rozpoczyna się przy tunelu VIP i z założenia ma ułatwić gościom szybki i wygodny dostęp do wszystkich punktów zwiedzania, dlatego też jest polecana osobom niepełnosprawnym. Trasa zawiera: kopułę zabytkową + tunel VIP, kaplicę wielowyznaniową, autostradę + strefę zawodniczą, płytę stadionu, Salę Konferencyjną, lożę VIP i Trybunę Medialną. Czytaj więcej o trasie.

PGE Narodowy dla Seniora:  Trasa rozpoczyna się przy tunelu VIP i z założenia ma ułatwić gościom szybki i wygodny dostęp do wszystkich punktów zwiedzania. Trasa zawiera: kopułę zabytkową + tunel VIP, kaplicę wielowyznaniową, autostradę + strefę zawodniczą, płytę stadionu, salę konferencyjną, lożę VIP i Trybunę Medialną. Czytaj więcej o trasie.

Lekcja historii: Trasa w części oparta na wcześniejszej trasie historycznej. Przejście śladami historii do XXI wieku. Trasa jest dedykowana dla szkół i obejmuje zwiedzanie: trybuny dolnej, autostrady + strefy zawodniczej, szatni, płyty, Sali kinowej (wraz z obejrzeniem filmu o historii piłki nożnej), starego tunelu zawodniczego, starej szatni piłkarskiej i obejrzenie pomnika Kazimierza Górskiego. Czytaj więcej o trasie.

Ostatnia wycieczka rusza o godz. 18.00

Więcej informacji: wycieczki.pgenarodowy.pl

Zobacz inne wydarzenia