III Narodowy Kongres Żywieniowy

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Data: 26 stycznia 2018 roku, godz. 8.00-18.30
27 stycznia 2018 roku, godz. 9.00-15.00
Organizator: Instytut Żywności i Żywienia
Bilety: www.kongres-zywieniowy.waw.pl
Miejsce wydarzenia: Biznes Klub PGE Narodowego
Wejście na wydarzenie: Wejście bramą nr 5
Więcej informacji: www.kongres-zywieniowy.waw.pl

Zapraszamy do wzięcia udziału w III Narodowym Kongresie Żywieniowym z hasłem przewodnim „Żywienie i aktywność fizyczna osób w wieku starszym w zdrowiu i chorobie”, którego organizatorem jest Instytut Żywności i Żywienia w dniach 26-27 stycznia 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie.

Zaprezentujemy po raz pierwszy Piramidę Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej dla osób w starszym wieku, omówimy wpływ żywienia na kondycję zdrowotną i długowieczność, żywienie w określonych chorobach, interakcje żywności i suplementów diety z przyjmowanymi lekami oraz inne problemy związane ze starzeniem się.

Trzecia edycja poświęcona będzie osobom w starszym wieku. To jednocześnie pierwsza edycja w nowej formule: I dzień to możliwość wysłuchania wykładów wybitnych polskich ekspertów w dziedzinie dietetyki, medycyny i geriatrii; II dnia można wziąć udział w społecznych debatach dotyczących problemów żywienia i aktywności fizycznej osób starszych. 

Drugiego dnia szczególnie zapraszamy seniorów, dla których dodatkowo przygotowaliśmy m.in. możliwość skorzystania z porad dietetyka, wykonanie pomiaru składu ciała czy poziomu cukru we krwi oraz wiele innych atrakcji. 

Dla seniorów opłata za wstęp drugiego dnia wynosi jedynie 30 zł.

Do dnia 5.01.2018 r. obowiązują promocyjne ceny wstępu. 

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej Kongresu www.kongres-zywieniowy.waw.pl.