Konferencja Fitness PEI

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Data: 24 marca 2018 roku, godz. 8.00-20.00
Organizator: International Center of Events II
Bilety: www.konferencjapei.pl
Miejsce wydarzenia: Galeria PGE Narodowego
Wejście na wydarzenie: przez Recepcję Główną od strony bramy nr 1
Więcej informacji: www.konferencjapei.pl

Konferencja Fitness PEI, to IV już edycja tego wydarzenia. Odbędzie się 24 marca 2018 na PGE Narodowym w Warszawie. Gwiazdą wydarzenia będzie sam Ulisses – trener personalny, motywator milionów ludzi, człowiek, fitness model.

Konferencja PEI, poza możliwością spotkania ze światowymi Gwiazdami fitness i kulturystyki ma zadanie edukacyjne. Wydarzenie składa się z wykładów podzielonych na bloki: żywienie, trening, suplementacja, motywacja. Wśród Prelegentów znane postacie z polskiej kulturystyki takie jak: Radek Słodkiewicz, Piotr Głuchowski, Robert Piotrkowicz. Pozostali Wykładowcy to cenieni Specjaliści z branży, wśród nich: Tadeusz Sowiński, Anna Lewandowska, Iwona Wierzbicka, Barbell Brothers, Marek Fischer i inni.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość udziału w dodatkowych, certyfikowanych szkoleniach. Ale nie zabraknie czegoś szczególnego dla trenerów personalnych – Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych – prowadzony m.in. przez Polski Związek Trenerów Personalnych, Katarzynę Figułę, Franciszka Georgiew.

Konferencja PEI daje możliwość uzyskania łącznie aż 4 certyfikatów, zapoznania się z fitnowościami w strefie wystawienniczej oraz skonsultowania się z Wykładowcami w specjalnej strefie konsultacji. Nie zabraknie innych Gwiazd fitness, konkursów i atrakcji, ale po szczegóły i bilety zapraszamy na: www.konferencjapei.pl.