Zamknij

Kartingowy Narodowy

Data: 2 kwietnia 2018 roku, godz. 11.00-22.00
Bilety: dostępne są wyłącznie na miejscu
Wejście: brama nr 9 od strony ul. Siwca
Więcej informacji: kartingowy.pgenarodowy.pl

Przed PGE Narodowym pojawił się asfaltowy tor do kartingu. Świat wielkich wyścigów jeszcze nigdy nie był tak blisko! Kartingowy Narodowy to jedyne takie Wyścigowe Centrum Rozrywki w Polsce. Atrakcja dostępna jest od wiosny do jesieni.

Asfaltowa nawierzchnia toru pozwala na wykręcanie świetnych czasów oraz daje maksimum satysfakcji za kierownicą. Dodatkowo tor wyposażono w precyzyjny system pomiaru czasu z dokładnością do 0,001 s.

Obiekt wyróżnia wyposażenie – nowe i nowoczesne gokarty o mocy 10 KM wiodącego producenta na świecie – firmy CRG! Czy pamiętacie, że Robert Kubica zaczynał swoją karierę od jazdy gokartami we włoskim Teamie CRG?

Położenie toru pozwala cieszyć się przepiękną panoramą na centrum Warszawy z jej wieżowcami, Wisłę oraz PGE Narodowy.

Cennik jazd indywidualnych

Kominiarka 10 PLN
Karta klienta (jednorazowo) 10 PLN
Gokart dla dorosłych CRG Centurion 49 PLN 8 min.
Gokart dla dzieci CRG Junior 59 PLN 8 min.
Gokart dla 2 osób CRG Taxi 59 PLN 8 min.

Przed przyjazdem na tor prosimy o telefoniczne sprawdzenie, czy w wybranych przez Państwa godzinach tor nie został zarezerwowany. W przypadku złych warunków atmosferycznych, obiekt jest czasowo niedostępny.

Zapraszamy również do dokonywania rezerwacji grupowych Grand Prix, organizacji wieczorów kawalerskich, urodzin dla dzieci i dorosłych oraz eventów firmowych. Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie www.kartingowynarodowy.pl.

Recepcja toru oraz obsługa rezerwacji dostępne są pod numerem telefonu +48 22 290 56 33 wew. 1.


Zobacz inne wydarzenia