Stadion Młodych

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.

W związku z planowanym Synodem Młodych, organizujemy 12-godzinne spotkanie rekolekcyjne Stadion Młodych, które odbędzie się 06 października 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie. Hasło rekolekcji brzmi: Włącz pełnię wiary. Adresatem spotkania jest głównie młodzież, ale zaproszony jest każdy, kto czuje się młody i chce poprzez udział w STADIONIE MŁODYCH oddać chwałę Panu Bogu. Swój udział zapowiadają rodzice, którzy przyjadą wraz ze swoimi dziećmi. Spodziewamy się osób w bardzo różnym wieku. STADION MŁODYCH, który odbędzie się trzy dni po rozpoczęciu Synodu Biskupów pod hasłem: Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania, będzie też rodzajem odpowiedzi na zachętę biskupów do tego, by bieżący rok w Kościele poświęcić młodzieży i przeżyć go wspólnie z nią.

W spotkaniu weźmie udział kilkunastu Prelegentów-Świadków Wiary - osób znanych i nieznanych, między innymi z mediów społecznościowych, którzy podzielą się z uczestnikami doświadczeniem swojej wiary. Planujemy zaproszenie młodzieży do modlitwy w intencji rówieśników i podejmowania różnych inicjatyw w ramach przygotowania do spotkania. Oczekujemy sześćdziesięciu ośmiu tysięcy osób. Sprzedaż biletów ruszyła 14 maja 2018 r. na www.eBilet.pl.

Na razie szczegółowe informacje, dotyczące spotkania i związanych z nim przygotowań, można znaleźć na facebookowym, oficjalnym profilu https://facebook.com/jarosiewicza/ oraz na oficjalnej stronie Fundacji SMS Z NIEBA www.smsznieba.pl.


Data i godziny wydarzenia: 6 października 2018 roku,  godz. 12:00 -23:59
Organizator: Fundacja SMS Z NIEBA
Bilety: 12 zł (+ 3 zł za przygotowanie biletu) oraz 12 biletów po 100 tys. zł do nabycia przez www.eBilet.pl
Miejsce wydarzenia: PGE Narodowy
Wejście na wydarzenie: Wiecej informacji wkrótce
Więcej informacji: www.StadionMlodych.pl
www.PiknikzJezusem.pl