Blockchain NeXt

Data: 21 czerwca 2018 roku, godz. 9.00-18.00
Organizator: Next Enterprises Sp. z o.o. oraz MC2 Solutions Sp. z o.o
Bilety: www.blockchainext.io (sekcja "Kup bilet")
Miejsce wydarzenia: Biznes Klub
Wejście na wydarzenie: PGE Narodowy, bramy nr 5 i 6 
Więcej informacji: www.blockchainext.io

Blockchain NeXt to największa konferencja o tematyce technologii Blockchain w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Celem wydarzenia jest pokazanie szerokiego spektrum zastosowań technologii Blockchain we wszystkich tradycyjnych sektorach gospodarki, finansów, administracji rządowej, handlu i kultury. 

W ramach Blockchain NeXt organizowane są prelekcje i panele dyskusyjne ponad trzydziestu światowych ekspertów z dziedzin technologii Blockchain, prawa, biznesu, ekonomii i polityki. Blockchain NeXt to także konkursy i wystawy biznesowe Start-up Show, w ramach których wybrane zostaną TOP5 najbardziej innowacyjnych start-upów z branży Blockchain. Patronami konferencji są m.in. Microsoft, IBM, Hong Kong University of Science and Technology oraz honorowi patroni: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ambasady Szwajcarii, Królestwa Niderlandów i Republiki Estonii. 

Wierzymy, że Blockchain NeXt stanie się renomowaną platformą do wielowymiarowej współpracy i wymiany idei biznesowych, jednocześnie promując Polskę i Warszawę jako "startup hub" w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Dołącz do nas w rewolucjonizowaniu nowoczesnej gospodarki świata w oparciu o technologię Blockchain!