Trening na schodach PGE Narodowego z Pathos

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Data i godziny wydarzenia: 25 lipca 2018 roku, godz. 06.30-07.15
Organizator: NATFIT TRENINGI PERSONALNE I DIETA NATALIA TOBER
Strona www wydarzenia: http://bit.ly/2305dawidwieckowski
Bilety:  Bezpłatnie
Wejście na wydarzenie: Wejście bramą nr 2
Miejsce wydarzenia: Schody przy wejściu bramy nr 2

Zapraszamy Cię na DARMOWY TRENING z Pathos! ⚡️⚡️⚡️

Od tej pory prawie w KAŻDĄ ŚRODĘ, NIEZALEŻNIE OD POGODY (tak, nie przewidziałeś się), ZAWSZE O TEJ SAMEJ GODZINIE (6.30-7.15), NA SCHODACH PGE NARODOWEGO /Brama nr 2/ wejście od Ronda Waszyngtona będzie czekać na Ciebie trener i Twoja treningowa grupa wsparcia!

Weź swoją ulubioną koszulkę, bluzę, czapkę, a my wysprejujemy na niej logo Pathos. Tym samym dołaczysz do nas tworząc społeczność Pathos Teamu!

💥💥💥 Trening poprowadzi Magdalena Hajkiewicz - dietetyk, psychodietetyk i trener personalny. Swoją działalność skupia wokół promowania racjonalnego podejścia do diety i treningów oraz motywowania do osiągania własnych celów. Na swoim koncie ma tytuł weterana Runmageddonu, dwa półmaratony, poprowadzenie kilku wykładów na największych targach fitness w Polsce oraz konferencjach naukowych. Jej artykuły ukazały się w czasopismach, takich jak: Women's Health, SHAPE i KiF. 💪💪💪


PYTANIA I ODPOWIEDZI:

👉 Czy trening coś kosztuje? - Treningi są bezpłatne.
👉 Jaki jest poziom zaawansowania treningu? - Treningi są dla wszystkich, którzy chcą dołączyć, niezależnie od swojej sprawności fizycznej.
👉 Dlaczego tak rano? - Specjalnie! Niszczymy monumenty swoich ograniczeń! Masz czas, żeby poćwiczyć, wrócić, ogarnąć się i jechać do pracy.
👉 O co chodzi z tym sprayowaniem ciuchów? - Na każdym pierwszym treningu w miesiącu będzie możliwość zrobienia sobie logotypu PATHOS na czym tylko sobie życzysz.
👉 Czemu schody PGE Narodowego? - Treningi będą wykorzystywać elementy terenu do wykonywania ćwiczeń.
👉 Dlaczego to robicie? - Chcemy, żeby sport się stał częścią Twojego życia, niezależnie od tego tego w jakim miejscu sportowej aktywności jesteś teraz. Będziemy Twoim wsparciem w rozpoczęciu tej drogi!

Przyjdź i rozpocznij przygodę z niezwykłymi treningami poznając przy tym wspaniałych ludzi. Nie może Cię zabraknąć, przełam swoje granice, wyjdź ze strefy komfortu!

👊👊👊 ZNISZCZ MONUMENT SWOICH OGRANICZEŃ! 👊👊👊