Metallica World Wired Tour

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
METALLICA WORLDWIRED TOUR ZAWITA DO WIELKIEJ BRYTANII I EUROPY
GOŚCIE SPECJALNI: GHOST i BOKASSA

Bilety w ogólnej sprzedaży od 28 września 2018 roku.
Bilety dla członków FIFTH MEMBER w przedsprzedaży od 25 września 2018 roku.
Dwa dni przed uruchomieniem ogólnej sprzedaży klienci Citi Handlowy będą mogli nabyć bilety w przedsprzedaży.

Gośćmi specjalnymi na całej trasie będą: Ghost i Bokassa.

Wraz z trasą powróci również Wherever I May Roam Black Ticket: jeden bilet, uprawniający do wstępu na płytę na każde show Metallica w ramach trasy koncertowej w Europie i Wielkiej Brytanii w 2019 roku. Limitowana ilość 750 Black Tickets będzie dostępna w cenie 598 Euro (więcej na: CID Entertainment).

We współpracy z CID Entertainment powraca również rozszerzona oferta, która pozwoli przeżyć wyjątkowe chwile na tej trasie. Dostępne będą trzy specjalne pakiety, zawierające bilety premium i inne udogodnienia/atrakcje, takie jak możliwość wcześniejszego wejścia na teren koncertu, zwiedzanie pamiątkowego muzeum "Memory Remains" oraz spotkanie z zespołem. Więcej na: CID Entertainment.

Przedsprzedaż biletów dla członków Fan Clubu, rozpocznie się 25 września 2018 roku. Więcej informacji o przedsprzedaży dostępne www.metallica.com/metclub, a pełna lista wszystkich dostępnych przedsprzedaży: www.metallica.com/worldwired.

Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 28 września 2018 roku o godzinie 10.00 na www.livenation.pl.

Dwa dni przed uruchomieniem ogólnej sprzedaży klienci Citi Handlowy będą mogli nabyć - z pomocą karty debetowej lub kredytowej Citi - maksymalnie 4 bilety na to wyjątkowe wydarzenie. Po rozpoczęciu przedsprzedaży dedykowanej klientom Citi Handlowy na stronie: www.livenation.pl należy wpisać kod promocyjny uprawniający do udziału w przedsprzedaży - to 6 pierwszych cyfr karty. Dokładną instrukcję, jak kupić bilety, można także znaleźć na stronie: www.online.citibank.pl.

Przedsprzedaż biletów dla klientów banku rusza w najbliższą środę, 26 września 2018 roku o 10.00 rano i będzie dostępna do piątku 28 września 2018 roku do godz. 9.00. Przedsprzedaż może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli biletów. 


Data i godziny wydarzenia: 21 sierpnia 2019 roku,  godz. 16:30
Organizator: Live Nation
Bilety: Szczegóły w treści.
Miejsce wydarzenia: PGE Narodowy
Wejście na wydarzenie:
Więcej informacji: www.livenation.pl