DPS FORUM - Konferencja Nowoczesnych Technologii

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.


17 października na PGE Narodowym odbędzie się XVII edycja DPS FORUM – Konferencji Nowoczesnych Technologii. Jest to jeden z najważniejszych w Polsce eventów poświęconych oprogramowaniu i rozwiązaniom informatycznym dla przemysłu oraz biznesu i największe w Europie spotkanie użytkowników SOLIDWORKS.

Tradycyjnym elementem spotkania będzie premiera nowej wersji SOLIDWORKS 2019 i prezentacja najciekawszych funkcji, dodatków oraz możliwości tego oprogramowania. Technologie dla przemysłu to kolejny wiodący temat spotkania. Uczestnicy poznają nowości z obszaru rozwiązań inżynierskich CAD/CAM/CAE/PDM oraz praktyczne przykłady wdrożeń systemów ERP w przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Eksperci DPS Software przedstawią także innowacyjny moduł  umożliwiający sprawną integrację rozwiązań inżynierskich z systemami do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Konferencja jest też miejscem na prezentację najciekawszych efektów wykorzystania SOLIDWORKS w produkcji. W strefie wystawców spotkać będzie można zarówno Start-Upy, jak i firmy z ugruntowaną pozycją na rynku, oferujące innowacyjne produkty i rozwiązania.

Uczestnicy i goście DPS FORUM to przedstawiciele świata biznesu – przedsiębiorcy od lat prowadzący firmy, jak i założyciele startupów, pracownicy, kadra akademicka, studenci i absolwenci uczelni technicznych oraz artystycznych. Coroczne wydarzenie jest okazją do wymiany doświadczeń, zdobycia cennej wiedzy i nawiązania kontaktów.

Poza dużą dawką wiedzy, odbędą się warsztaty z modelowania 3D oraz konkurs MODELMANIA. Poznamy także laureatów Studenckiego Konkursu Projektowego SOLIDWORKS.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się na oficjalnej stronie konferencji: www.dpsforum.pl.


Data i godziny wydarzenia: 17 października 2018 roku,  godz. 9:30 -17:00
Organizator: DPS Software sp. z o.o.
Bilety: www.dpsforum.pl
Miejsce wydarzenia: Centrum Konferencyjne PGE Narodowego
Wejście na wydarzenie: Wejście bramą nr 1, wjazd bramą nr 6
Więcej informacji: www.dpsforum.pl