Zamknij

Studia: zarządzanie w sporcie

FIFA/CIES Programme in Sports Management

Prestiżowe studia podyplomowe FIFA/CIES Programme in Sports Management na Akademii Leona Koźmińskiego to unikalny program stworzony z myślą o rozwoju dyscypliny zarządzania sportem z wykorzystaniem najnowszej wiedzy i najlepszych praktyk.

PGE Narodowy, jako jeden z najlepiej zarządzanych obiektów sportowych w Polsce jest jednym z partnerów kierunku. Studenci programu mają możliwość udziału w przygotowaniach do najważniejszych wydarzeń odbywających się na arenie. Ponadto, mogą wziąć udział w specjalnym programie obserwacyjnym Ekstraklasy i warsztatach w siedzibie "Przeglądu Sportowego".

       


         

Studia przygotowują do pracy na specjalistycznych stanowiskach różnych organizacji związanych ze sportem. Są adresowane do osób, które chcą profesjonalnie realizować zadania w zakresie organizowania i zarządzania wydarzeniami sportowymi. Studentom przekazywana jest wiedza m.in. od wybitnych praktyków zarządzających organizacjami sportowymi. 

Do atutów programu realizowanego przez Akademię Leona Koźmińskiego należą m.in.:
• aktualna i unikatowa wiedza dotycząca zarządzania wydarzeniami, klubami czy innymi organizacjami sportowymi, 
• dobre praktyki, gdzie podczas wybranych zajęć zapraszani są przedstawiciele współpracujących firm i organizacji.

Program studiów realizowany jest w 6 obszarach tematycznych: Zarządzanie, Marketing, Prawo, Finanse, Zarządzanie wydarzeniem, Komunikacja.

Więcej szczegółow na: www.kozminski.edu.pl