CIES/FIFA Sport Management Programme na PGE Narodowym

Najbardziej prestiżowe studia z zarządzania w sporcie od października w Polsce! Na PGE Narodowym spółka PL.2012+ wspólnie z Akademią Leona Koźmińskiego uruchamia uznany na całym świecie CIES/FIFA Sport Management Programme. To szansa na międzynarodową karierę dla 40 wybitnych osób.

       

CIES, PL.2012+, Akademia Leona Koźmińskiego - siła tych trzech marek, sprawia, że Sport Management Programme pod auspicjami FIFA, to jeden z najbardziej prestiżowych kierunek studiów podyplomowych w Polsce. Honorowym patronatem objął go także Polski Komitet Olimpijski.

Roczne studia podyplomowe adresujemy do osób, które już działają w sporcie oraz biznesie i chcą się doskonalić. Jesteśmy gwarantem podnoszenia kwalifikacji. Sport Management Programme to synergia wiedzy i doświadczenia najlepszych praktyków w Polsce. Udało nam się skutecznie połączyć naukę i wymianę doświadczeń z tworzeniem wielkich wydarzeń. Tylko u nas, po wykładzie ze świetnymi teoretykami studenci spotkają się z gwiazdami sportu i biznesu, a następnie w ramach praktyk wezmą udział w organizowaniu meczów, koncertów i innych wydarzeń na PGE Narodowym.

In collaboration with