Aktualności


Kolejna edycja studiów podyplomowych FIFA/CIES

Do 30 września trwa rekrutacja na V edycję prestiżowych studiów podyplomowych FIFA/CIES Programme in Sports Management, które są realizowane we współpracy z CIES, Akademią Leona Koźmińskiego i Spółką PL.2012+. Program studiów to aż 180 godzin zajęć z najlepszymi wykładowcami i praktykami świata sportu i biznesu, programy obserwacyjne oraz unikalny networking.  

Studenci FIFA/CIES Sport Management Programme z prestiżową nagrodą

Trzech studentów Akademii Leona Koźmińskiego zwyciężyło w prestiżowym konkursie "Award of the 2017 FIFA/CIES International University Network Prize". PGE Narodowy jest partnerem kierunku w Polsce.

Jak zarządzać marką w sporcie? Debata na PGE Narodowym

PGE Narodowy, Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak, Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN), New Balance, czyli marki, które zna każdy fan sportu w Polsce, były wiodącym tematem debaty, która odbyła się na PGE Narodowym. Podczas spotkania teoretycy, praktycy i dziennikarze rozmawiali o zarządzaniu marką w sporcie. Moderatorem IV debaty FIFA/CIES Sport Management Programme był Tomasz Włodarczyk, zastępca redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego.

Absolwent CIES/FIFA Sport Management Programme rzecznikiem prasowym Mistrzostw Europy do lat 21

Filip Adamus, absolwent międzynarodowych studiów zarządzania w sporcie, uruchomionych na PGE Narodowym wspólnie z Akademią Leona Koźmińskiego, objął funkcję rzecznika prasowego turnieju UEFA EURO U21 Polska 2017. Adamus będzie odpowiadał za politykę komunikacyjną wydarzenia oraz koordynację operacji medialnej i telewizyjnej.

Rekrutacja na III edycję prestiżowych studiów FIFA/CIES Programme in Sports Management

Do końca września prowadzona będzie rekrutacja na kolejną edycję FIFA/ CIES Programme in Sports Management - najbardziej prestiżowe studia z zakresu zarządzania w sporcie. Jedyny tego typu projekt w Polsce, realizowany jest przez PL.2012+ we współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego oraz International Centre for Sport Studies (CIES).