Organizatorzy

  • CIES - International Centre For Sports Studies 
To niezależny ośrodek badawczy, który powstał w 1995 roku w Szwajcarii. Został założony przez FIFA oraz przez Uniwersytet w Neuchatel. CIES jest organizacją pożytku publicznego. Funkcjonuje jako akademickie ramię FIFA. Świadczy usługi badawcze, edukacyjne i doradcze na najwyższym poziomie. Podstawowym celem jest podnoszenie poziomu zarządzania w sporcie na całym świecie. Program CIES jest realizowany w 14 krajach. W Europie tylko w Hiszpanii i w Turcji. Bardzo ważnym elementem jest wymiana doświadczeń na płaszczyźnie międzynarodowej. Sport Management Programme uchodzi za jeden z najbardziej prestiżowych kierunków z zakresu zarządzania w sporcie na świecie.

  • PL.2012+
Od 1 stycznia 2013 roku zarządca PGE Narodowego - największego i najnowocześniejszego stadionu w Polsce oraz jednego z najnowocześniejszych w Europie. Do końca 2012 roku spółka funkcjonowała pod nazwą PL.2012. Jej głównym celem było skoordynowanie publicznych przygotowań do Euro 2012. Turniej zakończył się sukcesem. Sukces to pojęcie, które towarzyszy spółce również na PGE Narodowym. Na przestrzeni 10 lat, podczas setek wydarzeń sportowych, rozrywkowych i biznesowych obiekt odwiedziło ponad 15 mln osób, co sprawiło, że PGE Narodowy stał się jednym z najpopularniejszych miejsc w Polsce. Zespół tworzący PL.2012+ to ludzie z bogatym doświadczeniem zdobywanym zarówno podczas organizowania Mistrzostw Europy, jak i w trakcie pracy nad każdym dużym wydarzeniem na arenie. 

  • Akademia Leona Koźmińskiego
Jest niepubliczną szkołą wyższą o szerokim profilu biznesowym, posiadającą pełne uprawnienia akademickie. Została założona w 1993 roku. Od 2009 roku ALK jest klasyfikowana w prestiżowych rankingach edukacyjnych "Financial Times" - Business School Rankings, konkurując z najlepszymi uczelniami z całego świata. Ponadto od wielu lat zajmuje I miejsce wśród polskich niepublicznych szkół wyższych w rankingach edukacyjnych publikowanych m.in. przez miesięcznik "Perspektywy" i "Rzeczpospolitą", a także tygodnik "WPROST". Jako pierwsza w Polsce otrzymała wyróżnienie Polskiej Komisji Akredytacyjnej za kształcenie na kierunku zarządzanie. KOŹMIŃSKI posiada też trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe: EQUIS, AMBA i amerykańską akredytację AACSB, którą ma zaledwie 5 proc. szkół biznesowych na świecie, w tym takie uczelnie jak Yale i Harvard University.