Nasze Miejsce


Chcemy, żeby Stadion Narodowy był otwarty i dostępny dla wszystkich. Chcemy, żebyście przychodzili na niego jak najczęściej i żeby każdy mógł znaleźć na nim coś dla siebie. Chcemy, żeby dla nas wszystkich to było "nasze miejsce".

Od lutego wprowadzamy szereg nowych atrakcji dla odwiedzających Stadion Narodowy. Oto najważniejsze z nich:

  • Wystawa "Świat Wielkiego Futbolu": niezwykła kolekcja piłkarskich pamiątek ze zbiorów legendy polskiego dziennikarstwa sportowego Stefana Szczepłka oraz archiwów PZPN: pamiątkowe koszulki polskiej reprezentacji i klubów z całego świata, autografy największych gwiazd futbolu, szaliki, piłki i buty. Na dzieci czeka specjalny kącik zabaw, z konsolami do gier i ciekawymi animacjami.

      Więcej informacji: http://www.stadionnarodowy.org.pl/nasze-miejsce/swiat-wielkiego-futbolu
  • Nowa, większa oferta wycieczek: podwoiliśmy dla Was liczbę organizowanych wycieczek, wprowadziliśmy także pięć nowych tras - Punkt Widokowy, Trasę Kibica, Trasę Piłkarza, Trasę Ekskluzywną oraz Znani i Lubiani, czyli zwiedzanie w towarzystwie niezwykłych ludzi związanych z futbolem.

      Więcej informacji: http://www.stadionnarodowy.org.pl/nasze-miejsce/wycieczki
  • Rodzinne jedzenie: dla zwiedzających Stadion w niedzielę przygotowaliśmy specjalną ofertę - rodzinne spotkania kulinarne w ekskluzywnej przestrzeni Biznes Klubu. To niepowtarzalna okazja posiłku z widokiem na panoramę Stadionu, z zagwarantowanym miejscem parkingowym, atrakcjami dla dzieci i możliwością udziału w wycieczce.

      Więcej informacji: http://www.stadionnarodowy.org.pl/nasze-miejsce/rodzinne-jedzenie