Limitowana oferta last minute na mecz finałowy Pucharu Polski

Ostatnie miejsca w Loży VIP na mecz finałowy Pucharu Polski! Limitowana oferta last minute: odkrywaj sportowe emocje na nowo. Lech Poznań i Arka Gdynia zmierzą się już 2 maja na PGE Narodowym.

Asystent Kibica na Finał Pucharu Polski

2 maja o godzinie 16.00 na PGE Narodowym rozpocznie się mecz finałowy Pucharu Polski. O zwycięstwo walczyć będą Lech Poznań z Arką Gdynia. Zachęcamy do zapoznania się z Asystentem Kibica, przygotowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Jak działa PGE Narodowy?

Już w sobotę 29 kwietnia o godzinie 11.50 w TVP1 będzie można obejrzeć premierowy odcinek programu "Jak to działa?", którego gospodarz Radek Brzózka, opowie o tajnikach funkcjonowania PGE Narodowego.

Wiosenne porządki na PGE Narodowym

Akcją sadzenia drzew rozpoczęły się wiosenne porządki na terenach zielonych wokół PGE Narodowego. Szpaler lip i klonów pojawił się na pasie terenu zielonego przy Alei Zielenieckiej. Rośliny zasadzono w ramach nasadzenia zastępczego, aby uzupełnić egzemplarze, które obumarły lub zostały uszkodzone podczas ubiegłorocznych wichur. Klony zasadzono wokół miejsca, na którym wkrótce powstanie plac zabaw dla dzieci. Dzięki temu stworzono naturalną barierę od szumu ulicy i samochodowych spalin.

Otwarcie turnieju o puchar Tymbarku - utrudnienia w ruchu

W związku z rozpoczęciem i otwarciem turnieju "Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" w dniu 29 kwietnia nie będzie dostępna brama nr 2 PGE Narodowego.

Audiodeskrypcja na finał Pucharu Polski

Podczas wydarzeń na PGE Narodowym komentatorzy podają na żywo wszystkie cenne informacje - od ubioru zawodników, ich ustawienia na boisku, po mimikę trenera. To wszystko odbywa się za pomocą audiodeskrypcji. Usługa ta będzie dostępna również w trakcie meczu finałowego Pucharu Polski, który 2 maja odbędzie się na PGE Narodowym.

Reebok Spartan Race na PGE Narodowym

26 sierpnia na PGE Narodowym odbędzie się wyścig Spartan Sprint. Bieg z 25 przeszkodami na dystansie powyżej 5 km to jedyna taka impreza w Europie przeprowadzana na tego typu obiekcie.

Wszyscy wspieramy Tomasza Golloba

#MistrzJestJeden to hasło, które we wtorek (25 kwietnia) pojawi się na elewacji PGE Narodowego. Tomasz Gollob, najlepszy polski żużlowiec w dziejach tej dyscypliny sportu, mistrz świata z 2010 roku, który przez lata zapewniał reprezentacji Polski historyczne sukcesy, w ubiegłym roku na PGE Narodowym pożegnał się z kadrą.

Zobacz zapowiedź walki Popka z Hardkorowym Koksem!

Federacja KSW prezentuje zapowiedź hitowej walki Popka Monstera z Robertem "Hardkorowym Koksem" Burneiką, która odbędzie się już 27 maja podczas gali KSW 39 Colosseum na PGE Narodowym.

Parking na mecz finałowy Pucharu Polski

Jedziesz samochodem na mecz finałowy Pucharu Polski, który odbędzie się 2 maja 2017 roku? Zadbaj o miejsce postojowe na parkingu na błoniach PGE Narodowego. Trwa internetowa sprzedaż biletów parkingowych.