Data Science Summit 2023

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Data Science Summit to największa w regionie Europy Środkowo-Wschodniej niezależna konferencja data science, tj. dotycząca szeroko pojętych: analizy, przetwarzania i wizualizacji danych. Odbywa się ona co roku od 2017, przyciągając średnio 2000 uczestników podczas każdej edycji. Wydarzeniem towarzyszącym jest Expo ze standami dostawców technologii i rozwiązań DS oraz aktualnie rekrutującymi pracodawcami.

Na tegorocznej edycji znajdzie się kilkanaście ścieżek tematycznych, ponad 200 wystąpień wybranych spośród setek zgłoszeń w ramach polskiego i zagranicznego Call for Papers. Najlepsi prelegenci z różnych środowisk i branż: od praktyków z biznesu, poprzez dostawców technologii i rozwiązań, aż po naukowców. Szeroka tematyka pokrywająca obszary od ML / AI, poprzez analizę i przetwarzanie, zagadnienia implementacyjne, aż po wizualizację (BI) i tematykę zarządczą. Bogaty program skierowany nie tylko do data scientist’ów i analityków, ale również architektów, administratorów, programistów i kadry kierowniczej.

Zapraszamy do udziału w części stacjonarnej, która odbędzie się już 24 listopada na PGE Narodowym.Data i godziny wydarzenia: 24 listopada 2023 roku,  godz. 8:00 -18:00
Organizator: Fundacja Academic Partners
Bilety: Kup teraz
Miejsce wydarzenia: Centrum Konferencyjne
Wejście na wydarzenie: Wejście bramą nr 1
Więcej informacji: Oficjalna strona internetowa
Facebook