ForFin 2023

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
ForFin to największe wydarzenie finansowo-inwestycyjne, w którym można wziąć udział w wykładach, panelach dyskusyjnych i targach - całkowicie za darmo.

ForFin to wydarzenie edukacyjne skierowane do wszystkich osób, które są zainteresowane zarządzaniem własnymi finansami. Celem jest przybliżenie większości aspektów finansów osobistych, dzięki którym każdy będzie mógł podejmować lepsze i bardziej świadome decyzje finansowe, oszczędzać na emeryturę (i nie tylko), inwestować w rozmaite aktywa oraz stawiać kolejne kroki na drodze do finansowego bezpieczeństwa i niezależności.

Na ForFin będzie także okazja do zapoznania się z ofertą wielu instytucji finansowych: banków, funduszy inwestycyjnych, domów maklerskich i innych podmiotów oferujących możliwość pomnażania pieniędzy. Nie zabraknie także spółek giełdowych i instytucji tworzących polski rynek kapitałowy, które również będzie można poznać bliżej.

W ciągu dwóch dni uczestnicy będą mieli możliwość przeprowadzenia spotkań i bezpośrednich rozmów z przedstawicielami kilkudziesięciu firm oferujących zarówno dostęp do licznych form oszczędzania, jak i oferujących różnego rodzaju produkty inwestycyjne. Wśród wystawców będą m.in. deweloperzy, domy maklerskie, firmy oferujące inwestycje w nieruchomości w systemie Condo, banki, spółki giełdowe, fundusze inwestycyjne, platformy Forex, start’upy i inne podmioty oferujące alternatywne formy inwestowania.

Równolegle podczas ForFin odbywać się będą otwarte dla wszystkich i bezpłatnie wykłady oraz panele dyskusyjne. Wśród prelegentów znajdą się topowi przedstawiciele i eksperci poszczególnych segmentów rynku.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od tego, czy dopiero zaczyna oszczędzać czy już jest doświadczonym inwestorem.

Udział w ForFin jest bezpłatny.Data i godziny wydarzenia: 24 listopada 2023 roku,  godz. 10:30 -20:00
Organizator: Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych
Bilety: Wstęp bezpłatny
Miejsce wydarzenia: Biznes Klub
Wejście na wydarzenie:
Dla gości przybywających taksówkami i pieszo: wejście bramą nr 5.

Dla gości przybywających samochodami: brama nr 6.
Więcej informacji: Strona www wydarzenia
Facebook
X (Twitter)
LinkedIn