LOTTO 5. Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Data: 23 sierpnia 2014, godz. 16:00
Organizator: Fundacja Kamili Skolimowskiej
Bilety: www.ebilet.pl
Więcej informacji: www.memorialkamili.pl

Już 23 sierpnia 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się LOTTO 5. Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej. Największą gwiazdą imprezy będzie Usain Bolt, który wystartuje w biegu na 100 m.

Oprócz jamajskiego rekordzisty świata kibice będą mogli zobaczyć rywalizację czołówki zagranicznych oraz polskich lekkoatletów na czele z Tomaszem Majewskim, Anitą Włodarczyk, Piotrem Małachowskim oraz Pawłem Fajdkiem. Honorowy Patronat nad zawodami objęła Pierwsza Dama RP Pani Prezydentowa Anna Komorowska.

Oprócz Jamajczyka w biegu na 100 m wystartuje także mistrz świata z Paryża (2003) Kim Collins oraz aktualny halowy mistrz świata z Sopotu w biegu na 60 m Brytyjczyk Richard Kilty. Interesująco zapowiadają się także pojedynki najlepszych polskich lekkoatletów z ich zagranicznymi rywalami. W pchnięciu kulą mężczyzn zobaczymy Tomasza Majewskiego oraz jego odwiecznego rywala Christiana Cantwella, w rzucie młotem kibice będą podziwiać wicemistrzynię olimpijską oraz świata Anitę Włodarczyk jak rownież mistrzynię olimpijską z Londynu Tatianę Łysenko, natomiast w pojedynku najlepszych młociarzy zmierzą się Paweł Fajdek oraz Krisztian Pars z Węgier. Z kolei wśród najlepszych dyskoboli konkurować będą Piotr Małachowski i Robert Harting. 

Sprzedaż biletów na LOTTO 5. Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej rusza 22 maja. Ceny już od 39 zł. Organizatorzy przeznaczyli jednak pulę biletów, które będzie można kupić ze specjalną zniżką wynoszącą 15%. Promocja potrwa do 22 czerwca lub do wyczerpania puli. Bilety do nabycia pod adresem www.memorialkamili.pl oraz na www.ebilet.pl.