To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Data: 16 maja 2018 roku, godz. 09.00-21.00
Bilety: sklep.pgenarodowy.pl
Infolinia:
+48 22 295 95 95 (pn-pt, godz 9.30-18.00)
Więcej informacji: wycieczki.pgenarodowy.pl

Trasa "Piłkarskie emocje": Chcesz przeżyć piłkarskie emocje? Marzysz o grze w piłkarskiej reprezentacji Polski? Chcesz choć na jeden dzień zamienić się miejscami z Robertem Lewandowskim, Grzegorzem Krychowiakiem czy Arkadiuszem Milikiem? Dzięki PGE Narodowemu jest to możliwe! Dziś to właśnie Ty jesteś gwiazdą najnowocześniejszego stadionu w Polsce. Czytaj więcej o trasie.

Trasa "Dotknij historii": Dziś myśląc o PGE Narodowym, bez chwili namysłu mówisz – Lewandowski. Na obiekcie wybudowanym w tym miejscu ponad pół wieku temu odbywały się największe sportowe wydarzenia w Polsce – mecze piłkarskie, międzynarodowe mityngi lekkoatletyczne oraz kolarski Wyścig Pokoju. Dziś masz niepowtarzalną okazję by poznać historię tego miejsca. Zabierzemy Cię w miejsca, które pozostały po starszym bracie PGE Narodowego. Dotknij historii PGE Narodowego razem z nami! Czytaj więcej o trasie

PGE Narodowy dla Juniora: Rozpocznij karierę piłkarską od wizyty na PGE Narodowym! Odwiedźcie nas z przedszkolakami i dobrze się bawcie! Podczas tej wycieczki, specjalnie przygotowanej dla naszych najmłodszych wycieczkowiczów, oprócz wizyty w szatniach zawodników, dzieci zagrają w piłkę i będą bawić się w poszukiwanie skarbu na trybunach stadionu. A wszystko to pod opieką przewodnika. Trasa jest dostępna dla dzieci do lat 6. Czytaj więcej o trasie.

Uwaga: czynne będą tylko trasy "Piłkarskie Emocje", "Dotknij Historii" i PGE Narodowy dla Juniora.

Ostatnia wycieczka rusza o godz. 20.00

Więcej informacji: wycieczki.pgenarodowy.pl

Zobacz inne wydarzenia