To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.

Data: 16 czerwca 2018 roku, godz. 10.00-16.00
Organizator: Allegro
Miejsce wydarzenia: Promenada PGE Narodowego
Wejście na wydarzenie: Brama nr 1 od strony Al. Zielenieckiej
Bilety: Wstęp wolny
Więcej informacji: www.kreckilometry.pl/tech-days

Wielkie święto technologii organizowane w ramach kampanii społecznej Kręć Kilometry po technologię. W programie bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci, tor testowy najnowszych gadżetów technologicznych i spotkania z ekspertami w tej dziedzinie. 

#AllegroTechDays to pokazy robotów, dronów, elektryczne hulajnogi i deskorolki, monocykle oraz gimbale i kamery sportowe. Atrakcje dla najmłodszych i tych starszych. Celem jest bliskie spotkanie z najnowszą technologią i porozmawianie z tymi, którzy o supergadżetach więdzą najwięcej. Dyskusje moderować będzie ekspert technologiczny Kuba Klawiter, autor programu TechWeek na YouTubie. 

Poznacie robota-kobrę i sprawdzicie czy jego czujniki są szybsze od Was. Przywitacie się z robotem uczącym dobrych manier. Założycie na dłoń robo-rękę, by poczuć się jak cyborg. A to nie wszystko. W czasie testów i pokazów, dzieci w wieku od 4 do 16 lat, uczestniczyć będą w warsztatach z programowania, które przygotowali między innymi specjaliści z AllegroTech.

 Allegro Tech Days Warszawa to nagroda dla mieszkańców miasta za zajęcie drugiego miejsca w ubiegłorocznej kampanii Kręć Kilometry po technologię. W liczbie wykręconych kilometrów na rowerach Warszawę wyprzedziły tylko Pabianice.