Europejska Noc Sportu #BeActive

Propozycji na aktywne spędzanie czasu na rynku sporo, ale często trzeba za to zapłacić. Nie w przypadku Europejskiej Nocy Sportu #Be Active! To bezpłatne wydarzenie rodzinne. Miejsce wydarzenia jeszcze bardziej atrakcyjne, impreza odbędzie się PGE Narodowym. Wyróżnia ją spotkanie z gwiazdami sportu. 29 września będzie ich całe mnóstwo.

Dzieci i dorośli będą mogli spróbować skoku o tyczce oraz innych dyscyplin lekkoatletycznych: biegu z bloków startowych, przez plotki, rzutu oszczepem czy skoku wzwyż. Na chętnych czekać będzie specjalna strefa piłki ręcznej i wioślarstwa. Będzie również imponująca strefa fitness, m.in. zumba i step aerobic. Najmniejsze dzieci będzie można przekazać pod opiekę specjalistów do strefy malucha przygotowanej właśnie na tę okoliczność. Natomiast starsze zapraszany do strefy z dmuchanymi zjeżdżalniami, suchymi basenami i planszami do gier zespołowych.

Po aktywnościach warto skorzystać ze strefy relaksu, a potem wybrać się na wieczorne zwiedzanie PGE Narodowego. I na koniec ważna informacja dla biegaczy! W sobotę 29 września będzie można wystartować w budzącym niemałe emocje biegu sztafetowym, w całości prowadzonym po płycie stadionu. Szukajcie informacji o II Biegu Erasmusa. Dobra wiadomość jest taka, że jeszcze są wolne miejsca. Do zobaczenia!
Data i godziny wydarzenia: 29 września 2018 roku,  godz. 16:00
Organizator: Fundacja Wychowanie przez Sport oraz WpS Projekt Sp. z o.o
Bilety: Wstęp wolny
Miejsce wydarzenia: Płyta główna PGE Narodowego
Wejście na wydarzenie: Wejście bramą nr 1
Więcej informacji: Wydarzenie na fb Europejska Noc Sportu #BeActive