Targi Rzeczy Ładnych

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Targi Rzeczy Ładnych na PGE Narodowym! 

Tej zimy idziemy na całość! Największa edycja TRŁ w tym roku naprawdę będzie NAJWIĘKSZA! Już czujemy wielką tremę i ekscytację debiutem na PGE Narodowym, ale żeby było nam raźniej, nie będziemy sami. Na wydarzeniu będzie z nami ELLE Polska! Razem stworzymy podczas TRŁ ZIMA specjalne strefy TRŁ x ELLE, w których spotkacie starannie wybrane marki modowe i biżuteryjne, których normalnie nie zobaczycie na Targach Rzeczy Ładnych. 

Na TRŁ Zima z jednej strony pokażemy najpopularniejsze marki znane z Targów Rzeczy Ładnych, a z drugiej unikalną selekcję debiutów, premier i nowych kolekcji, których nie można jeszcze znaleźć w normalnych sklepach. To przegląd autorskich mebli, wspaniały wybór ceramiki i szkła od najlepszych niezależnych manufaktur, bogaty wybór roślin i kwiatów oraz wszystkiego, co z nimi związane. To także naturalne kosmetyki i akcesoria w strefie "Wellness i eko", oryginalne lampy, tekstylia do sypialni i jadalni, a także świetne książki i zabawki dla dzieci oraz meble vintage. Brzmi dobrze, prawda? 

Bo tak będzie.

Główna grudniowa edycja TRŁ w tym roku to targowa petarda - odbędzie się w przestrzeniach ikonicznego warszawskiego stadionu - PGE Narodowego! Prawie 300 wystawców na prawie 3500 metrach kwadratowych. Najlepszy polski design w 9 strefach, plus wspomniana już wyjątkowa strefa tematyczna TRŁ x ELLE! 

Do tego wspaniała publiczność, 10-15 tys. gości, niesamowita energia, morze inspiracji, zakupów i świątecznych prezentów. 

Kto był - ten wie. 

Kto nie był - będzie cudowna okazja się przekonać! 

Spotkajmy się w najbardziej prestiżowej i największej przestrzeni na PGE Narodowym, w Biznes Klubie z widokiem na płytę stadionu z jednej strony i na centrum Warszawy z drugiej. 

Będziemy na Was czekać!

Ajka, Ania, Paweł i Marzena
Ekipa TRŁ


Data i godziny wydarzenia: 11 grudnia 2021 roku,  godz. 11:00
Organizator: Targi Rzeczy Ładnych
Bilety: Bilet jednodniowy 10 zł: goingapp.pl/wydarzenie/targi-rzeczy-ladnych-warszawa/grudzien-2021
Miejsce wydarzenia: Biznes Klub
Wejście na wydarzenie: Wejście dla pieszych: brama nr 5. Parking na błoniach PGE Narodowego lub parking podziemny (wjazd bramą nr 6).
Więcej informacji: targirzeczyladnych.pl/