Targi Rzeczy Ładnych

Targi Rzeczy Ładnych na PGE Narodowym! 

Tej zimy idziemy na całość! Największa edycja TRŁ w tym roku naprawdę będzie NAJWIĘKSZA! Już czujemy wielką tremę i ekscytację debiutem na PGE Narodowym, ale żeby było nam raźniej, nie będziemy sami. Na wydarzeniu będzie z nami ELLE Polska! Razem stworzymy podczas TRŁ ZIMA specjalne strefy TRŁ x ELLE, w których spotkacie starannie wybrane marki modowe i biżuteryjne, których normalnie nie zobaczycie na Targach Rzeczy Ładnych. 

Na TRŁ Zima z jednej strony pokażemy najpopularniejsze marki znane z Targów Rzeczy Ładnych, a z drugiej unikalną selekcję debiutów, premier i nowych kolekcji, których nie można jeszcze znaleźć w normalnych sklepach. To przegląd autorskich mebli, wspaniały wybór ceramiki i szkła od najlepszych niezależnych manufaktur, bogaty wybór roślin i kwiatów oraz wszystkiego, co z nimi związane. To także naturalne kosmetyki i akcesoria w strefie "Wellness i eko", oryginalne lampy, tekstylia do sypialni i jadalni, a także świetne książki i zabawki dla dzieci oraz meble vintage. Brzmi dobrze, prawda? 

Bo tak będzie.

Główna grudniowa edycja TRŁ w tym roku to targowa petarda - odbędzie się w przestrzeniach ikonicznego warszawskiego stadionu - PGE Narodowego! Prawie 300 wystawców na prawie 3500 metrach kwadratowych. Najlepszy polski design w 9 strefach, plus wspomniana już wyjątkowa strefa tematyczna TRŁ x ELLE! 

Do tego wspaniała publiczność, 10-15 tys. gości, niesamowita energia, morze inspiracji, zakupów i świątecznych prezentów. 

Kto był - ten wie. 

Kto nie był - będzie cudowna okazja się przekonać! 

Spotkajmy się w najbardziej prestiżowej i największej przestrzeni na PGE Narodowym, w Biznes Klubie z widokiem na płytę stadionu z jednej strony i na centrum Warszawy z drugiej. 

Będziemy na Was czekać!

Ajka, Ania, Paweł i Marzena
Ekipa TRŁ


Data i godziny wydarzenia: 11 grudnia 2021 roku,  godz. 11:00
Organizator: Targi Rzeczy Ładnych
Bilety: Bilet jednodniowy 10 zł: goingapp.pl/wydarzenie/targi-rzeczy-ladnych-warszawa/grudzien-2021
Miejsce wydarzenia: Biznes Klub
Wejście na wydarzenie: Wejście dla pieszych: brama nr 5. Parking na błoniach PGE Narodowego lub parking podziemny (wjazd bramą nr 6).
Więcej informacji: targirzeczyladnych.pl/