Wielkie święto roślin na PGE Narodowym! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

PGE Narodowy ponownie wypełnił się pięknymi i fascynującymi roślinami. W Galerii areny na gości czekały aż 3 różne wydarzenia: Wystawa Roślin Mięsożernych “Potworne Cuda”, Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów oraz Plants - Wielkie Targi Roślin. Nie zabrakło również specjalnych pokazów, prelekcji i warsztatów.

Wydarzenia odbyły się w Galerii PGE Narodowego, przestrzeni doskonale dostosowanej do organizacji m.in. stref wystawienniczych. Bliskie sąsiedztwo z recepcją główną areny sprawia, że jest ona dobrym wyborem w przypadku wszelkich imprez o charakterze ogólnodostępnym. Galerię charakteryzuje widok na płytę obiektu oraz bezpośrednie wyjście na trybuny. Dzięki mobilnym ściany możliwe jest wydzielenie dwóch, zamkniętych sal konferencyjnych. Na potrzeby dużych wydarzeń, przestrzeń ta może również zostać rozszerzona o znajdujące się wyżej centrum konferencyjne.

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach biznesowych PGE Narodowego? Skontaktuj się z nami! Nasi eksperci dopasują najlepszą przestrzeń do Twoich wymagań.

tel. (+48) 22 295 95 55
e-mail: sprzedaz@2012plus.pl
www.biznes.pgenarodowy.pl