Archiwum 2024

10 czerwca 2024
Reprezentacja Polski wygrywa z Turcją na PGE Narodowym!

Biało-czerwoni pokonali Turcję 2:1 w meczu towarzyskim na PGE Narodowym! Bramki dla Polaków strzelili Karol Świderski oraz Nicola Zalewski. Spotkanie na arenie było ostatnim sprawdzianem biało-czerwonych przed wylotem na mistrzostwa Europy 2024 w Niemczech.

10 czerwca 2024
Młode talenty na PGE Narodowym. Wielki Finał XXIV edycji Pucharu Tymbarku

W poniedziałek, 10 czerwca, po raz kolejny mieliśmy okazję przyglądać się realizacji sportowych marzeń. Na kilka godzin przed towarzyskim spotkaniem reprezentacji Polski z Turcją, na murawie PGE Narodowego zmierzyły się ze sobą najmłodsze sportowe talenty z całej Polski. Za nami Wielki Finał XXIV edycji Pucharu Tymbarku!

10 czerwca 2024
Warszawska Strefa Kibica na błoniach PGE Narodowego

Kibicuj reprezentacji Polski podczas UEFA EURO 2024 w Warszawskiej Strefie Kibica na błoniach PGE Narodowego. Oglądaj mecze z drugą połówką, rodziną lub przyjaciółmi i wspólnie wspierajmy biało-czerwonych podczas mistrzostw Europy. Pokażemy wszystkie grupowe mecze Polaków.

10 czerwca 2024
Parking na błoniach dla kibiców transmisji meczu Polska-Holandia

Goście Warszawskiej Strefy Kibica, którzy wybierają się na najbliższe spotkanie reprezentacji Polski z Holandią (16.06), będą mogli skorzystać z zewnętrznego parkingu na błoniach areny.

10 czerwca 2024
Proces akredytacji dla przedstawicieli mediów

Informujemy, że rozpoczął się proces akredytacyjny dla przedstawicieli mediów oraz foto na Warszawską Strefę Kibica. Wyjątkowa przestrzeń do wspólnego kibicowania Polakom w drodze na Euro 2024 zostanie zorganizowana na błoniach PGE Narodowego. Wnioski o akredytacje można składać do 24 czerwca, do godziny 13:00.

10 czerwca 2024
Sprawdź, jak dotrzeć do Strefy i jakie atrakcje na Was czekają!

Spotkajmy się w Warszawskiej Strefie Kibica, by wspólnie kibicować reprezentacji Polski w drodze po sukces podczas UEFA Euro 2024! Zobacz, jak dotrzeć na miejsce różnymi środkami transportu, gdzie zaparkować auto i w którą stronę się kierować.

09 czerwca 2024
Odkryj PGE Narodowy w Copa City: Pierwszy Football Tycoon

PGE Narodowy, z jego charakterystycznym designem i żywą atmosferą, będzie częścią nowej gry Copa City. Gra ma na celu połączenie elementów tycoonu i piłki nożnej, oferując dynamiczne i wizualnie atrakcyjne środowisko dla wszystkich rozgrywek. Zbliżająca się premiera Copa City obiecuje połączenie zarządzania i piłki nożnej, które ma na celu zaangażować graczy i sprawdzić ich umiejętności strategiczne.

09 czerwca 2024
Zobacz zdjęcia z treningu biało-czerwonych przed spotkaniem z Turcją!

Dziś na PGE Narodowym odbył się oficjalny trening i konferencja prasowa reprezentacji Polski przed meczem towarzyskim Polska-Turcja. Poniedziałkowe spotkanie na PGE Narodowym to ostatni sprawdzian biało-czerwonych przed wyjazdem na mistrzostwa Europy 2024.

07 czerwca 2024
Wygrana reprezentacji Polski w towarzyskim meczu z Ukrainą

Reprezentacja Polski wygrała w meczu towarzyskim z Ukrainą 3:1. Gole dla biało-czerwonych strzelali Sebastian Walukiewicz, Piotr Zieliński oraz Taras Romańczuk. Zobacz galerię zdjęć z tego spotkania.

06 czerwca 2024
Galeria zdjęć z treningu reprezentacji Ukrainy przed meczem z Polską

7 czerwca Polska rozegra mecz towarzyski z Ukrainą. Zobacz, jak wyglądał dzisiejszy trening reprezentacji Ukrainy na PGE Narodowym.