Wiadomości/Organizacja pracy stadionu

Wiadomości
15 grudnia 2022
PGE Narodowy wznawia swoją dzialałność

Informujemy, iż po miesięcznej przerwie spowodowanej wykryciem wady jednego z elementów konstrukcji stalowo-linowej dachu, PGE Narodowy - największa arena wielofunkcyjna w Polsce - ponownie otworzy swoje przestrzenie dla odwiedzających ją gości. Wszystkie elementy bypassu  odciążającego i zabezpieczającego wadliwy element zostały już założone i zgodnie z rekomendacją ekspertów stadion może wznowić swoją działalność. Otwarcie bram PGE Narodowego zaplanowano na 16 grudnia 2022. 

Wiadomości
30 listopada 2022
Zmiany w funkcjonowaniu parkingu na błoniach PGE Narodowego

Z dniem 1 grudnia 2022 roku parking P+R Warszawa Stadion przestaje funkcjonować. Miejsca parkingowe wzdłuż nasypu kolejowego przy stacji SKM stają się częścią parkingu na błoniach PGE Narodowego.

Wiadomości
29 listopada 2022
Bypass dotarł na PGE Narodowy

Bypass, wyprodukowany  przez włoską firmę Cimolai, która była wykonawcą konstrukcji dachu PGE Narodowego, dotarł już na stadion. W chwili obecnej czekamy jeszcze na kilka elementów dodatkowych bypassu, które mają dotrzeć do Warszawy we wtorek, 29 listopada. Po dostarczeniu wszystkich elementów bypassu wykonawcy przystąpią do jego montażu.