Zamknij

Wydłużone godziny działania wycieczek w dniach 11 i 12 sierpnia

Wakacje sprzyjają odkrywaniu nowych miejsc i mikropodróżom. Przyjdź 11 i 12 sierpnia na PGE Narodowy i skorzystaj z wydłużonych godzin działania wycieczek z przewodnikiem. Zwiedzanie PGE Narodowego to idealna okazja, by pójść śladami Cristiano Ronaldo i Roberta Lewandowskiego i odkryć tajemnice największego stadionu w kraju, który nie bez powodu nazywany jest domem reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Już 11 i 12 sierpnia wycieczki z przewodnikiem po arenie będą pracować dłużej. Na pierwszą wycieczkę będzie można wybrać się o godz. 10:00, a ostatnia wyruszy o godz. 19:00.

Osoby, które nie dysponują wystarczającą ilością czasu, by wybrać się na wycieczkę, a chcą zobaczyć spektakularny widok na panoramę areny, mogą skorzystać z punktu widokowego, który pracuje w godzinach 10:00 – 20:00.


Więcej informacji o wycieczkach i ich trasach znajduje się na stronie www.wycieczki.pgenarodowy.pl. Bilety na zwiedzanie i punkt widokowy można kupić w kasach stadionu w recepcji głównej oraz w sklepie internetowym – www.sklep.pgenarodowy.pl.

Wycieczki z przewodnikiem po PGE Narodowym cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem w okresie wakacyjnym. W celu zagwarantowania sobie miejsca na wycieczce zachęcamy do zakupu biletów online.

Bilet normalny na punkt widokowy zakupiony w sklepie internetowym stadionu objęty jest zniżką w wysokości 5 zł.

Przypominamy również, że w związku z przygotowaniami do koncertu zespołu Imagine Dragons od 13 do 15 sierpnia wycieczki z przewodnikiem i punkt widokowy będą nieczynne, a bramy areny pozostają zamknięte dla odwiedzających i osób uprawiających sporty miejskie.