Biznes/Przestrzenie biurowe

Biznes
17 lipca 2023
Ostatnie wrześniowe terminy na organizację wydarzenia w ekskluzywnych przestrzeniach PGE Narodowego!

Każdy, kto marzy o zorganizowaniu niepowtarzalnego spotkania biznesowego, kongresu, gali czy konferencji, powinien uważnie przeanalizować możliwości, jakie daje PGE Narodowy. Największy stadion w Polsce, to nie tylko wymarzone miejsce do organizacji meczów na najwyższym poziomie czy koncertów światowych gwiazd, ale również najlepsza przestrzeń do stworzenia wydarzenia biznesowego w nowoczesnej i ekskluzywnej aranżacji.

Biznes
17 kwietnia 2023
Biuro z widokiem na Warszawę i płytę ulubionego stadionu Biało-Czerwonych!

PGE Narodowy to nie tylko największa i najnowocześniejsza arena wielofunkcyjna w Polsce, ale także jeden z największych biurowców w Warszawie. Z wyjątkowych przestrzeni stadionu korzysta obecnie kilkadziesiąt dużych firm, a do dyspozycji najemców jest aż 10 tys. mkw. nowoczesnej i bardzo atrakcyjnej powierzchni biurowej z wyjątkowym widokiem na panoramę Warszawy oraz płytę stadionu.

Biznes
29 września 2021
Data Science robię - poznaj branżę data science

Czym jest data science i jak ta branża wpływa na nasze życie? Odkryj, co musisz zrobić, aby pracować jako data scientist i zacznij przygodę z danymi. Na tej stronie przeczytasz najciekawsze case'y, poznasz ekspertów i dowiesz się, jak postawić pierwsze kroki w świecie data science.