Wielki żużel na Stadionie Narodowym

Po piłce nożnej, siatkówce, a także lekkoatletyce obiekt, który wzbudza zachwyt wszystkich Polaków 18 kwietnia będzie gościć najlepszych żużlowców podczas oficjalnych indywidualnych mistrzostwach świata.

Międzynarodowe pokazy pirotechniczne na Stadionie Narodowym!

6 000 ładunków wystrzelonych w powietrze, cztery widowiskowe spektakle, niesamowita muzyka i teatr ognia – to wszystko już we wrześniu 2015 roku w Warszawie. Stadion Narodowy i International Fireworks Festival zapraszają na najpotężniejsze widowisko pirotechniczne w Polsce! Bilety już w sprzedaży.

Teatr XL zaprasza na stadion

Stadion Narodowy i Teatr XL wspólnymi siłami tworzą pierwszy na świecie teatr na arenie sportowej.

Rekordowa frekwencja na Zimowym Narodowym!

Druga edycja Zimowego Narodowego nie przestaje zaskakiwać – tylko w ciągu pierwszego miesiąca funkcjonowania Zimowego Miasteczka sprzedano 120 tys. biletów! To o 15 tys. więcej niż podczas całej pierwszej edycji imprezy.

Radwańska odwiedziła Narodowy

Agnieszka Radwańska pojawiła się na Stadionie Narodowym w ramach konferencji, podczas której ogłoszono, że tenisistka będzie liderką reprezentacji Polski w występie w Grupie Światowej rozgrywek Fed Cup by BNP Paribas.

Po pięciu długich latach ACϟDC ponownie w Polsce!

ACϟDC to niewątpliwie jeden z największych zespołów wszech czasów. Grupa założona w Sydney przez Angusa i Malcolma Youngów posiada styl nie do podrobienia, dzięki któremu stali się pionierami muzyki hardrockowej.

"Violetta Live" w sierpniu na Narodowym

W związku z niebywałą popularnością marcowych koncertów w Łodzi, w sierpniu 2015 r. międzynarodowe tournée "Violetta Live" przyjedzie do Warszawy i Krakowa. Bilety na koncerty w Łodzi zostały wyprzedane w ciągu zaledwie kilku godzin od otwarcia sprzedaży.

"Choinki Jedynki" na stadionie

XIII akcja charytatywna Pierwszego Programu Polskiego Radia "Choinki Jedynki" pod patronatem Pani Anny Komorowskiej zagości w najbliższą sobotę 13 grudnia na Stadionie Narodowym w pobliżu Warszawskiego Jarmarku Świątecznego.

Sylwester 2014 na błoniach Narodowego

Warszawa kolejny raz zaprasza na miejską zabawę sylwestrową na błoniach Stadionu Narodowego. Od godziny 21.00 będziemy bawić się koncertowo z Hey, Arturem Rojkiem i Budką Suflera. Gwiazdami wieczoru będą: Dash Berlin i Jason Derulo.

Twój Pakiet VIP na Kings On Ice

"Kings on Ice" to najbardziej kochani i nagradzani łyżwiarze figurowi na świecie, którzy podczas występu prezentują swoje zwycięskie programy z najważniejszych konkursów jazdy figurowej na świecie.