Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy

Prezentujemy zdjęcia z 28 grudnia 2009r. przedstawiające budowę Stadionu Narodowego w Warszawie.

Zima na Stadionie Narodowym

Przedstawiamy najnowsze zdjęcia obrazujące postęp prac budowlanych na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Pierwsza EUROGwiazdka za nami

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia w pobliżu budowy Stadionu Narodowego w Warszawie odbyła się EUROGwiazdka 2009 - impreza dla całej rodziny zorganizowana przez spółkę PL.2012 oraz Narodowe Centrum Sportu.

Imponująca ilość betonu na Stadionie Narodowym

Na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie do dnia 12 grudnia br. w konstrukcjach żelbetowych ułożono ok. 100 tysięcy m sześciennych betonu! Stanowi to 2/3 ilości potrzebnej do zakończenia robót i jest ilością niespotykaną w budownictwie kubaturowym w Polsce.

EUROGwiazdka2009 na Stadionie Narodowym w Warszawie

W dniu 19 grudnia br. na placu przy budowie Stadionu Narodowego w Warszawie odbędzie się wyjątkowa impreza świąteczna o tematyce związanej z UEFA EURO 2012™ - EUROGwiazdka 2009. Organizatorem jest PL.2012 oraz Narodowe Centrum Sportu.

Logo UEFA EURO 2012 zaprezentowane

W dniu 14 grudnia br. w Kijowie zaprezentowano logo Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 - UEFA EURO 2012™.

Postęp prac budowlanych na Stadionie Narodowym

Na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie trwają intensywne prace przy konstrukcji żelbetowej obiektu. Elementy konstrukcji są już widoczne powyżej dawnej korony Stadionu Dziesięciolecia.

Zobacz najnowszą galerię zdjęć z budowy

Prezentujemy najnowsze zdjęcia obrazujące postęp prac budowlanych na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Wizyta Rzeczoznawców z PZIiTB

W dniu 7 grudnia br. kilkunastu przedstawicieli Komitetu Rzeczoznawstwa Budowlanego Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa złożyło wizytę w Narodowym Centrum Sportu aby poznać szczegóły dotyczące Stadionu Narodowego w Warszawie.

Trzeba jak najszybciej wybrać operatorów

Stadiony budowane są z myślą, by na siebie zarabiały. Trzeba jak najszybciej wybrać operatorów dla nowych obiektów - mówił w wywiadzie dla „Dziennika. Gazety Prawnej" prezes Narodowego Centrum Sportu i członek zarządu PL.2012 Rafał Kapler.