Archiwum 2023

01 lutego 2023
Beyoncé wystąpi na PGE Narodowym!

31 stycznia 2023
Oświadczenie operatora PGE Narodowego w sprawie wydarzeń zaplanowanych na 2023 rok

24 stycznia 2023
Fernando Santos nowym selekcjonerem reprezentacji Polski

Podczas konferencji prasowej na PGE Narodowym Fernando Santos został zaprezentowany  jako nowy selekcjoner reprezentacji Polski. Fernando Santos na stanowisku zastąpił Czesława Michniewicza, który prowadził polską kadrę w trakcie mistrzostw świata w Katarze.

20 stycznia 2023
Spędź ferie na PGE Narodowym. Specjalna oferta wycieczkowa dla grup zorganizowanych

Ferie zimowe to wyjątkowy czas w roku, który pozwala dzieciom i młodzieży nie tylko na cieszenie się urokami zimy, ale i przygotowanie do nauki w drugim semestrze roku szkolnego. Warto wykorzystać ten okres nie tylko na wypoczynek, ale i odkrywanie nowych miejsc, dzięki którym wyjazd do stolicy z pewnością pozostanie w pamięci na lata.

19 stycznia 2023
Zabierz babcię i dziadka na wycieczkę po PGE Narodowym

Zbliżający się Dzień Babci i Dzień Dziadka, to świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu na PGE Narodowym, największej arenie wielofunkcyjnej w Polsce.

13 stycznia 2023
Rafał Sonik gościem Wystawy Ikony Motoryzacji na PGE Narodowym

12 stycznia podczas odbywającej się na PGE Narodowym Wystawy Ikony Motoryzacji jako gość specjalny wystąpił znany rajdowiec - Rafał Sonik. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję zobaczyć nie tylko sprzęt, w którym Sonik odniósł wiele zwycięstw, ale także poznać bliżej jego osobę. Gość specjalny chętnie dzielił się swoim doświadczeniem z młodymi adeptami motoryzacji, którzy marzą o karierze rajdowca. 

05 stycznia 2023
Wystawy Ikony Motoryzacji na PGE Narodowym