Krzysztof Hołowczyc gościem specjalnym wystawy Inter Cars Ikony Motoryzacji! [ZDJĘCIA]

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

20 grudnia na PGE Narodowym odbyło się pierwsze spotkanie z serii “Ikony Motoryzacji LIVE”. Gościem specjalnym wydarzenia był Krzysztof Hołowczyc, legendarny, polski kierowca rajdowy. Zobacz galerię zdjęć!

Krzysztof Hołowczyc to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, polskich kierowców rajdowych. W trakcie swojej wieloletniej kariery zdobył łącznie aż 3 rajdowe mistrzostwa Polski i jedno rajdowe mistrzostwo Europy. Podczas spotkania “Ikony Motoryzacji LIVE”, Hołowczyc podzielił się swoimi fascynującymi historiami z Rajdu Dakar. Zdradził także kulisy swojego powrotu do wyścig po 9-letniej przerwie. Zbliżające się starcie będzie 11. w jego karierze.

Tegoroczna, trzecia edycja wystawy to prawdziwe święto dla miłośników motoryzacji. Goście mają niepowtarzalną okazję podziwiać rekordową liczbą 100 pojazdów o łącznej wartości 100 milionów złotych. Wśród kolekcji znajduje się m.in. Subaru Impreza 555, samochód którym Krzysztof Hołowczyc zdobył mistrzostwo Europy. W ramach wystawy przygotowano także wiele atrakcji dla całych rodzin, w tym symulatory i strefę aut zdalnie sterowanych. 

Wystawa Inter Cars Ikony Motoryzacji otwarta będzie na PGE Narodowym do 25 lutego 2024 roku. Bilety dostępne są na www.ikonymotoryzacji.com.