Archiwum 2016

29 grudnia 2016
Już 27 tys. sprzedanych biletów na warszawską Grand Prix

Tylko do końca roku trwa pierwszy etap sprzedaży biletów na warszawską rundę Grand Prix na żużlu, która odbędzie się 13 maja na PGE Narodowym. Rozeszło się już 27 tys. wejściówek. Do 31 grudnia bilety są w starej cenie. Można zaoszczędzić 10 zł na każdym bilecie.

27 grudnia 2016
''Warszawa ruszyła się po Świętach''

Od 26 do 28 grudnia na Zimowym Narodowym warszawiacy spalają kalorie w ramach akcji „Rusz się po Świętach Warszawo”. Konkursy, animacje, zabawy na lodowisku dla dzieci i dorosłych czekają na fanów aktywnego wypoczynku.

23 grudnia 2016
Życzymy pozytywnej energii na co dzień i od święta!

22 grudnia 2016
Mecz otwarcia Eurovolley Poland 2017 na PGE Narodowym

Podczas czwartkowego spotkania z mediami Jakub Opara – Prezes Zarządu PL.2012+, operatora PGE Narodowego i Jacek Kasprzyk – Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Podpisali list intencyjny w sprawie organizacji na reprezentacyjnym stadionie Ceremonii i Meczu Otwarcia Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017.

22 grudnia 2016
Magiczna ciężarówka Coca-Cola

Wczoraj na Zimowy Narodowy zawitała magiczna ciężarówka Coca-Cola, która przyciągnęła tłumy gości.

22 grudnia 2016
Nowa gwiazda polskiego żużla

Bartosz Zmarzlik, aktualny brązowy medalista indywidualnych mistrzostw świata jest powszechnie uznawany za największy talent polskiego żużla od czasów Tomasza Golloba. Sport jest dla niego wszystkim, choć lubi rekreacyjne wędkowanie, a gdyby sam miał oddać głos w 82. Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski 2016, to pewnie na Anitę Włodarczyk lub Roberta Lewandowskiego. Są duże szanse na to, że będzie stał u ich boku podczas styczniowej gali. Kibice żużla gremialnie oddają bowiem na niego swoje głosy.

22 grudnia 2016
Zimowy Narodowy zaprasza w Święta

Przed nami Święta i kilka dni wolnego. Wszyscy, którzy chcieliby spalić poświąteczne kalorie i spędzić aktywnie czas, mogą pojeździć na łyżwach, zjechać z górki lodowej, czy poszaleć na skateparku, a to wszystko na Zimowym Narodowym, który zaprasza przez całe Święta i przerwę świąteczną. Goście mogą skorzystać również z bezpłatnych biletów w ramach akcji „Rusz się po Świętach Warszawo”.

21 grudnia 2016
Wybierasz się na wycieczkę w Święta? Sprawdź harmonogram

Uprzejmie informujmy, iż w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra, w dniach 24-25 grudnia 2016 r. oraz od 31 grudnia 2016 r. do 1 stycznia 2017 r. zwiedzanie PGE Narodowego z przewodnikiem i punkt widokowy na górnej trybunie areny będą niedostępne. Na zwiedzanie oraz punkt widokowy zapraszamy w dniach 26-30 grudnia 2016 r. oraz od 2 stycznia 2017 r.

21 grudnia 2016
KSW na PGE Narodowym

KSW po raz kolejny robi krok milowy dla sportów walki nad Wisłą. Już 27 maja największa organizacja MMA w Europie zorganizuje galę na największym obiekcie sportowym w Polsce, PGE Narodowym w Warszawie.

21 grudnia 2016
Warszawa wieńczy świąteczną trasę ciężarówek Coca-Cola!

W ramach partnerstwa Coca-Cola i Zimowego Narodowego już jutro odbędzie się wyjątkowy event. Jedna z legendarnych amerykańskich ciężarówek... wjedzie na płytę Stadionu. Tym samym kończy się Świąteczna Trasa Ciężarówek Coca-Cola, które to właśnie z Warszawy ruszyły grudniowym konwojem w Polskę. Na obecnych czeka możliwość wykonania personalizowanej puszki Coca-Cola i zdjęcia z kultowym, współczesnym pojazdem Świętego Mikołaja.