Zamknij

Już 27 tys. sprzedanych biletów na warszawską Grand Prix

Tylko do końca roku trwa pierwszy etap sprzedaży biletów na warszawską rundę Grand Prix na żużlu, która odbędzie się 13 maja na PGE Narodowym. Rozeszło się już 27 tys. wejściówek. Do 31 grudnia bilety są w starej cenie. Można zaoszczędzić 10 zł na każdym bilecie.

Najważniejsza żużlowa impreza 2017 roku odbędzie się 13 maja na PGE Narodowym w Warszawie. Pięciu reprezentantów Polski będzie walczyć o medale Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Gorąca atmosfera i niesamowite sportowe emocje są gwarantowane. Najtańsze bilety na to wydarzenie kosztują tylko 49 zł do końca tego roku.  

13 maja 2017 roku na PGE Narodowym wystartują: Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek, Maciej Janowski, Piotr Pawlicki i dodatkowy polski żużlowiec z tzw. dziką kartą, którego nazwisko poznamy w kwietniu. 

- Zainteresowanie zawodami jest bardzo duże, miejsca na pierwszym łuku tuż przy torze są już praktycznie sprzedane. Spodziewamy się kompletu publiczności, tak samo jak w przypadku dwóch poprzednich edycji zawodów na PGE Narodowym – mówi Przemysław Szymkowiak, media menedżer zawodów. 

Polscy żużlowcy zgodnie twierdzą, że na PGE Narodowym czuć ciarki przechodzące po plecach, gdy ponad 50 tys. kibiców śpiewa hymn i zagrzewa ich do walki. - To wyjątkowe zawody, bo ogląda je najwięcej kibiców w całym cyklu i do tego w większości Polaków. Dwa poprzednie turnieje zrobiły na mnie piorunujące wrażenie – podkreśla Bartosz Zmarzlik. 

Od 1 stycznia 2017 roku rozpocznie się II etap sprzedaży biletów, w którym w każdej z kategorii biletowych, z wyjątkiem biletów VIP GOLD i VIP SILVER, nastąpi podwyżka ceny o 10 zł.