Archiwum 2010

28 grudnia 2010
Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak postępują roboty na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 27 grudnia br.

23 grudnia 2010
Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak postępują roboty na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 22 grudnia br.

23 grudnia 2010
Wybrano dostawcę usług Internetowych na Stadion Narodowy w Warszawie

Przetarg nieograniczony na świadczenie usług dotyczących połączenia sieci teleinformatycznej Stadionu Narodowego w Warszawie do ogólnoświatowej sieci Internet oraz do węzła wymiany ruchu operatorskiego dla Stadionu Narodowego w Warszawie wygrała firma ATM S.A.

22 grudnia 2010
Iglica 15 m nad boiskiem

Na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie trwa operacja big lift z udziałem 200 bezpośrednio zaangażowanych w nią osób. Iglica znajduje się ok. 15 m nad płytą boiska.

21 grudnia 2010
Big lift naprawdę z bliska

Wszystkich sympatyków serii wirtualnych spacerów dokumentujących budowę Stadionu Narodowego w Warszawie zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi panoramami 360.

20 grudnia 2010
Znamy koncepcję ceremonii otwarcia Stadionu

W dniu 20 grudnia br. w Narodowym Centrum Sportu odbyła się konferencja prasowa, podczas której ogłoszono wyniki konkursu na koncepcję imprezy otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie.

16 grudnia 2010
Rozpoczął się big lift na Stadionie Narodowym w Warszawie

W dniu 16 grudnia br. w Narodowym Centrum Sportu odbyła się konferencja prasowa poświęcona tzw. operacji big lift na Stadionie Narodowym w Warszawie.

14 grudnia 2010
Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak postępują roboty na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 13 grudnia br.

10 grudnia 2010
Posiedzenie Sądu Konkursowego

W dniu 8 grudnia br. do Narodowego Centrum Sportu wpłynęło 15 ofert w konkursie na opracowanie artystycznej koncepcji uroczystego otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie. W weekend rozpoczną się obrady Sądu Konkursowego, które zakończą się w przyszłym tygodniu, po czym nastąpi oficjalne ogłoszenie wyników konkursu.

10 grudnia 2010
Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak postępują roboty na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 9 grudnia br.