Na PGE Narodowym/Wydarzenie plenerowe

Na PGE Narodowym
27 maja 2023
Wielkie święto nauki na PGE Narodowym, czyli 26. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik!

27 maja na PGE Narodowym gościliśmy 26. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. Tematem przewodnim tej edycji były “Rewolucje Naukowe”.

Na PGE Narodowym
09 maja 2023
Zobacz, jak wyglądała trzecia edycja targów Twój Mały Dom!

W dniach od 6 do 8 maja 2023 roku, na błoniach PGE Narodowego, mieliśmy okazję gościć kolejną edycję targów Twój Mały Dom. Wydarzenie to poświęcone jest osobom zainteresowanym zakupem domów do 70 m2, które stawiane mogą być zarówno na działkach rekreacyjnych, jak i funkcjonować jako domy całoroczne. Goście targów mieli okazję zapoznać się z ofertą, zobaczyć na żywo szeroki wybór domów pokazowych i porozmawiać z ekspertami na temat technologii, w jakich zostały zbudowane. Zobacz fotorelację z trzeciej edycji tego wydarzenia!

Na PGE Narodowym
24 kwietnia 2023
Zobacz galerię zdjęć z 2. edycji Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup!

23 kwietnia na promenadzie PGE Narodowego odbyła się 2. edycja światowej rangi zawodów w chodzie sportowym Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup. Wydarzenie należało do prestiżowego cyklu World Athletics Race Walking Tour 2023 - serii mityngów mających na celu rankingowe wyłonienie liderki i lidera światowego chodu. Podczas eventu przeprowadzone zostały Mistrzostwa Polski seniorów w chodzie na 20 kilometrów. W zawodach na krótszych dystansach wystartowali juniorzy i mastersi. Wiele atrakcji czekało także na amatorów i miłośników chodu. Uczestnicy mogli wziąć udział w marszach Walking Lovers oraz Nordic Walking na dystansie 5 km. Chcąc pokazać wsparcie i solidarność dla naszych wschodnich sąsiadów, wydarzenie rozpoczęło się Marszem dla Ukrainy.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Ambasady Ukrainy w Polsce oraz UNICEF Polska. Patronat nad zawodami objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki.