Działanie parkingu na błoniach PGE Narodowego w dniach 22-24 marca

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Z uwagi na organizację 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego i New Balance Biegu na Piątkę w dniach 22-24 marca parking na błoniach PGE Narodowego będzie niedostępny.

W dniach tych w godzinach 6.00-22.00 bez zmian będzie funkcjonował parking wewnętrzny, na który wjazd odbywa się bramą nr 6 (od strony Wybrzeża Szczecińskiego). Więcej informacji na temat działania parkingu znajduje się na stronie www.pgenarodowy.pl/kontakt/parking/parking-wewnetrzny

Gości odwiedzających PGE Narodowy pomiędzy 22 a 24 marca zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. W pobliżu stadionu znajduje się stacja metra, stacja kolejowa Warszawa Stadion oraz liczne przystanki tramwajowe i autobusowe.

Pragniemy przy tym przypomnieć o zmianach w organizacji ruchu, które będą miały miejsce w dniu 24 marca. Lista zmian dostępna jest w Informatorze Drogowym organizatora na stronie www.nnpolmaratonwarszawski.com/drogowy.

W dniach 22 i 23 marca odwiedzający wystawę multimedialną „Kaplica Sykstyńska. Dziedzictwo” mogą skorzystać z parkingu na błoniach PGE Narodowego.