Biznes/Konferencje

Biznes
25 maja 2023
Zobacz zdjęcia z konferencji Defence24 Day!

W dniach 24 i 25 maja w przestrzeniach PGE Narodowego mieliśmy okazję gościć Defence24 Day. Była to największa w Europie Środkowo-Wschodniej konferencja poświęcona zagadnieniom obronności i bezpieczeństwa.  W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele sektora zbrojeniowego oraz branż związanych z bezpieczeństwem obywateli, przedsiębiorstw oraz administracji publicznej.

Biznes
27 kwietnia 2023
Media Day z zawodnikami gali XTB KSW Colosseum II [ZDJĘCIA]

26 kwietnia na PGE Narodowym odbyło się spotkanie gwiazd gali XTB KSW Colosseum II z przedstawicielami mediów. Wśród zawodników biorących udział w wydarzeniu znaleźli się m.in. Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov, Artur Szpilka, Marian Ziółkowski oraz Salahdine Parnasse. Zobacz galerię zdjęć!

Biznes
27 kwietnia 2023
Najbardziej ekskluzywne przestrzenie PGE Narodowego dostępne w ostatnich czerwcowych terminach. Zarezerwuj teraz!

PGE Narodowy to nie tylko stadion piłkarski, ale również wielofunkcyjna arena dysponująca ponad 50 000 mkw. powierzchni biznesowej oraz wieloma niestandardowymi pomieszczeniami. Obiekt wyróżnia się wyjątkowym położeniem w samym sercu Warszawy oraz niezwykłym zróżnicowaniem przestrzeni, które są wykorzystywane podczas organizacji imprez firmowych, gal, kongresów, targów, prezentacji produktów czy konferencji. To unikatowe miejsce jest największym kompleksem konferencyjno-kongresowym w stolicy.