Zamknij

Zrównoważony rozwój, a biznes. Kongres ESG Polska Moc Biznesu na PGE Narodowym

W poniedziałek, 4 grudnia na PGE Narodowym odbył się prestiżowy Kongres ESG Polska Moc Biznesu. Jest to ogólnopolska inicjatywa, której celem jest promocja odpowiedzialności biznesu wobec społeczeństwa, środowiska i gospodarki.

Podobnie jak podczas poprzednich edycji, wydarzenie podzielone było na trzy strefy podejmujące tematykę ESG (Environmental, Social, Governance). Program kongresu obejmował zagadnienia z zakresu społecznego, gospodarczego, ekologicznego, zdrowia i zarządzania biznesem. Omawiane kwestie analizowane były z uwzględnieniem trendów światowych, polityki Unii Europejskiej oraz sytuacji geopolitycznej w Europie.

Kongres ESG Polska Moc Biznesu odbył się w Biznes Klubie największego stadionu w Polsce. Ta wyjątkowa przestrzeń o powierzchni 3,2 tys. mkw. doskonale sprawdzi się podczas organizacji nawet najbardziej nietypowych konferencji, targów czy wystaw. Widok na płytę areny wraz z dostępem do promenady i trybun VIP, wysoki standard wykończenia oraz przestronne foyer przed wejściem gwarantują najlepsze warunki do organizacji Twojego wydarzenia.

Profesjonaliści z zespołu PGE Narodowego oferują elastyczną formę współpracy, która pozwala wypracować najlepsze rozwiązania. Skontaktuj się z nami:

Tel.: (+48) 22 295 95 55
E-mail: sprzedaz@2012plus.pl