Młode Youtuberki na Slimebox Zimowa Kraina

Dużo kolorowego brokatu, śmiechu, muzyki i masa pozytywnej energii. Oto czego możecie się spodziewać po Slimebox na PGE Narodowym.

23 stycznia na PGE Narodowym rusza I Kongres Rozwoju Kolei

Uczestnicy stawiają sobie za cel nadanie impulsu do rozwoju branży kolejowej w Polsce. W tekście przedstawiamy najważniejsze zagadnienia kongresu.

Dzień Babci i Dzień Dziadka na Zimowym Narodowym

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka w Zimowym Miasteczku została przygotowana specjalna strefa dla seniorów. W namiocie MultiSport Lab każda osoba powyżej 60. roku życia może bezpłatnie skorzystać m.in. z konsultacji z fizjoterapeutami czy dietetykami. 

Wyjątkowe sesje zdjęciowe na PGE Narodowym

Marzysz o niecodziennej sesji zdjęciowej w naprawdę wyjątkowym miejscu? Wybierz się na PGE Narodowy – największy stadion w Polsce i poznaj jego możliwości!

Weekendowe atrakcje w skateparku Zimowego Narodowego

Zimowy Narodowy nie zwalnia tempa. 19 i 20 stycznia czekają na Was kolejne darmowe warsztaty w skateparku. Wystarczy kupić bilet wstępu za 7 zł.

Bezpłatne warsztaty dla rodziców z Dorotą Zawadzką

W Centrum Konferencyjnym PGE Narodowego odbyły się darmowe warsztaty dla rodziców w ramach akcji "Widzę, słyszę, czuję, wiem". Zajęcia prowadziła znana "Superniania" i psycholog rozwojowy - Dorota Zawadzka.

Czerkawski Cup ponownie na Zimowym Narodowym

18 lutego na Zimowym Narodowy odbędzie się Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja na Lodzie – Czerkawski Cup. W finałowej rywalizacji udział weźmie około 180 dzieci. Na PGE Narodowym najmłodszym kibicować będzie jeden z najlepszych polskich hokeistów Mariusz Czerkawski. 

Już w lutym Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Po raz kolejny na PGE Narodowym zagości Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Wydarzenie będzie prawdziwym świętem dla hodowców kotów i ich miłośników. 

Ponad 2 miliony gości na PGE Narodowym w 2018 roku!

PGE Narodowy po raz kolejny gościł imponującą liczbę osób. Aż ponad dwa miliony gości odwiedziło arenę w 2018 roku. 

IV Narodowy Kongres Żywieniowy na PGE Narodowym

Zostały ostatnie dni, by zarejestrować swój udział w IV Narodowym Kongresie Żywieniowym, organizowanym przez Instytut Żywności i Żywienia (IŻŻ)