Największa w Europie Wystawa Budowli z Klocków Lego już otwarta!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Wystawa Budowli z klocków LEGO na PGE Narodowym to spełnienie marzeń dzieci i dorosłych. Tegoroczna ekspozycja składa się z w całości z nowych projektów, które zostały stworzone z setek tysięcy klocków. Oprócz podziwiania zbudowanych z Lego wież World Trade Center, figur Freddiego Mercurego czy Anny i Roberta Lewandowskich najmłodsi mogą m.in. bawić się klockami Lego w FUN PARKU realizując swoje, nawet najbardziej wymyślne, projekty.

Oficjalne otwarcie Wystawy Budowli z klocków LEGO miało miejsce na PGE Narodowym 19 grudnia. Udział w ceremonii wziął znany piosenkarz i multiinstrumentalista Krzysztof Zalewski, który zaskoczył zgromadzonych gości i własnoręcznie odsłonił swoją, wykonaną z Lego, figurę.

Tegoroczna rekordowa edycja została zaprezentowana na zupełnie nowej, jedynej tak wielkiej, zarówno pod względem wielkości, jak i wysokości, powierzchni dostępnej na PGE Narodowym. Ekspozycja jest w 100% premierowa, żadna z makiet nie była dotychczas prezentowana w Warszawie.

Dodatkową atrakcję jest 3D Trick Gallery tj. największa galeria do robienia selfies w Polsce. Składa się ona z kilkudziesięciu interaktywnych obrazów i mnóstwa detali, które pozwalają stworzyć unikalne i wyjątkowe zdjęcia z udziałem odwiedzających.

Wystawa Budowli z klocków LEGO i 3D Trick Gallery działają do 8 marca. Bilety TUTAJ.