Zamknij

Spotkanie przedstawicieli rządu i polskich przedsiębiorców

Pod hasłem "Liderzy rozwoju" na PGE Narodowym odbyło się spotkanie przedstawicieli rządu i polskich przedsiębiorców. - Dla rządu najważniejsze jest, aby polski biznes się rozwijał i osiągał zyski - mówił obecny na spotkaniu premier Mateusz Morawiecki.

Wydarzenie otworzyło wystąpienie premiera Mateusza Morawieckiego. Podczas przemówienia premier podkreślał m.in., że polski biznes powinien rozwijać się w duchu "czterech i", czyli: inwestycji, instytucji, innowacji i internacjonalizacji.

- Dzisiaj chcę mówić mniej - nastawić się na słuchanie waszych potrzeb. Na pewno jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia, ale jedno jest pewne - wasz interes jest naszym interesem - zaznaczał premier Mateusz Morawiecki i dodawał:

- Zależy mi na tym byśmy wygrywali, żeby wspierać krajowy biznes. Dla nas wystarczy, że będziemy walczyli o konkurencję, o konkurencyjność, bo to oznacza, że bardziej walczymy o polskie firmy.

Prezes Rady Ministrów podkreślal także, że Polska chce uczyć się od najlepszych. - Wiemy, że nasza podróż jest w jednym kierunku. Wy wyznaczacie ten kierunek. Coraz bardziej doskonałe procesy to wasze dzieło, to wasz udział - mówił do przedsiebiorców.  

Poniżej galeria zdjęć z tego wydarzenia.