Sport/Bieganie

Sport
22 kwietnia 2024
Bieg rodzinny pod hasłem "Zaufaj Szczepieniom" na PGE Narodowym. Zobacz zdjęcia!

21 kwietnia na promenadzie zewnętrznej PGE Narodowego odbył się bieg rodzinny i piknik edukacyjny pod hasłem "Zaufaj Szczepieniom", zorganizowany w ramach Europejskiego Tygodnia Szczepień. Głównym celem wydarzenia było podkreślenie kluczowej roli szczepień dla zdrowia i przyszłości dzieci i dorosłych. Wśród gości specjalnych obecne były minister zdrowia Izabela Leszczyna oraz minister edukacji Barbara Nowacka.

Sport
24 marca 2024
Zobacz galerię zdjęć z 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego i New Balance Biegu na Piątkę

Tysiące biegaczy z kraju i z zagranicy stanęły na starcie 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego, czyli najpopularniejszego wiosennego wydarzenia biegowego w Polsce, by nie tylko w sportowym stylu przywitać nadejście cieplejszej pory roku, ale i sprawdzić swe siły po zimowym okresie budowania kondycji. Zobacz galerię zdjęć z biegu i licznych atrakcji, które towarzyszyły temu wyjątkowemu wydarzeniu.

Sport
02 listopada 2023
Zobacz zdjęcia z biegu "Niepodległa Piątka"!

W niedzielę, 5 listopada na promenadzie zewnętrznej PGE Narodowego po raz kolejny odbyła się Niepodległa Piątka – bieg organizowany w randze Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn na 5 km. Jak co roku, wydarzenie odbyło się w ostatnią niedzielę przed 11 listopada. Zawody były bowiem formą świętowania 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, a wspólny start w biegu był wyrazem wdzięczności kolejnych pokoleń za wolność naszego kraju. Tegoroczna edycja wydarzenia urozmaicona została o bieg dla dzieci i młodzieży oraz koncert zespołu Ferajna z Hoovera.