Zamknij

PGE Narodowy i Smart Kids Planet połączyły siły, aby dać Wam jeszcze więcej

Zwiedzaj PGE Narodowy i baw się w Smart Kids Planet. Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej promocji, dzięki której wejście do Smart Kids Planet po zakupie wycieczki po PGE Narodowym będzie o 20% tańsze. Promocja działa w dwie strony, czyli dostaniecie 20% rabatu na zwiedzanie stadionu, jeśli wcześniej odwiedzicie Smart Kids Planet.

Smart Kids Planet, czyli Centrum Mądrej Zabawy dla dzieci od 0 do 10 lat, które znajduje się na PGE Narodowym jest miejscem stworzonym w duchu trendu edutainment. Sześć wyjątkowych stref mądrej zabawy, innowacyjne atrakcje, stworzone w oparciu o najnowocześniejsze światowe rozwiązania, zapewniają najwyższą jakość rozrywki i wspierają rozwój dzieci na wszystkich jego etapach.

Na zwiedzających PGE Narodowy czekają niezwykłe trasy: jak „Znani i lubiani”, „Piłkarskie Emocje", "Poczuj się jak VIP", „Ekspresowy PGE Narodowy”, "Lekcja historii oraz punkt widokowy na górnej trybunie stadionu. Z myślą o najmłodszych odwiedzających stadion, mamy specjalną trasę dedykowaną dla grup dzieci do 6 lat. Odwiedźcie nas z przedszkolakami i dobrze się bawcie! Podczas wycieczki na trasie „PGE Narodowy dla juniora”, specjalnie przygotowanej dla naszych najmłodszych wycieczkowiczów, oprócz wizyty w szatniach zawodników, dzieci zagrają w piłkę i wybiorą króla strzelców. A wszystko to pod opieką przewodnika.


Promocja działa na zasadzie 1:1. Kupując w kasie lub przez Internet jeden bilet wstępu do Smart Kids Planet otrzymujecie zniżkę na jeden bilet na wycieczkę indywidualną lub grupową po PGE Narodowym.

Kupując w kasie lub przez Internet jeden bilet na wycieczkę indywidualną otrzymacie Państwo 20% zniżkę na jeden bilet wstępu do Smart Kids Planet.

Promocja dotyczy również rezerwacji przez Internet i telefonicznych dla grup zorganizowanych. Aby skorzystać ze zniżki rezerwując jedną z atrakcji telefonicznie należy jednocześnie zarezerwować bilety na drugą atrakcję.

Rezerwacje dla grup zorganizowanych przyjmowane są pod numerami:

PGE Narodowy: +48 22 295 95 95 (czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.30 - 18.00)

Smart Kids Planet: +48 505 066 849 (czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 18:00)