Zamknij

Zimowe atrakcje dla dzieci na PGE Narodowym

PGE Narodowy to idealne miejsce do odwiedzin dla dzieci i ich opiekunów. W zimowym sezonie 2019/2020 czeka na nie wiele niespodzianek, dzięki którym czas spędzony w stolicy stanie się jeszcze ciekawszy. Zobacz jakie atrakcje skrywa dla Ciebie arena.

Wycieczki z przewodnikiem i punkt widokowy

Stała atrakcja PGE Narodowego. Obowiązkowy punkt dla wszystkich mieszkańców stolicy i gości, których dzieci kochają futbol.

Dla dzieci do 6 roku życia przygotowaliśmy trasę "PGE Narodowy dla Juniora". Podczas wycieczki najmłodsi mogą m.in. odwiedzić szatnię zawodniczą, w której do meczów przygotowywał się Robert Lewandowski czy Cristiano Ronaldo. Dzieci biorące udział w wycieczce na tej trasie będą mogły również zagrać w piłkę i wybiorą króla strzelców.

Na starsze dzieci czekają trasy takie jak: "Znani i lubiami", "Piłkarskie emocje", "Dotknij historii" i "Poczuj się jak VIP".

Szczegółowe informacje na temat tras i cennik wycieczek grupowych i indywidualnych – TUTAJ.

Wielka Fabryka Elfów: Melodia Świąt

Wielka Fabryka Elfów działa na PGE Narodowym do 22 grudnia. Tegoroczny program wydarzenia, zgodnie z sugestią organizatora, jest przeznaczony dla dzieci od 3 do 10 roku życia.

Dzieci odwiedzające Wielką Fabrykę Elfów biorą udział w świątecznych przygotowaniach i zabawie polegającej na odtworzeniu "Melodii Świąt”, czyli partytury, która została zagubiona przez Elfa Kompozytora. Na najmłodszych czeka 10 punktów z atrakcjami, w których rozwiązują logiczne zagadki, wykonują edukacyjne zadania i biorą udział w aktywnościach ruchowych i zręcznościowych. Finałem ponad 2 godzinnych odwiedzin jest spotkanie z Mikołajem, który przygotował dla dzieci pamiątkowe upominki.

Szczegółowe informacje o Wielkiej Fabryce Elfów: Melodii Świąt - TUTAJ.

Wystawa Budowli z kloców LEGO i 3D Trick Gallery

Wystawa Budowli z klocków LEGO i 3D Trick Gallery obejmuje setki eksponatów dla dzieci i dorosłych w tym ponad 120 premierowych modeli, które prezentowane są na powierzchni 3000 mkw. Na odwiedzających czekają rekordowe budowle z całego świata (m.in. bliźniacze wieże World Trade Center zbudowane z 260 tysięcy klocków Lego i Plac św. Piotra z Bazyliką i Kolumnadą z 500 tysięcy klocków), interaktywne eksponaty i postaci w naturalnych rozmiarach (m.in. Grzegorz Markowski, Krzysztof Zalewski, Elvis Presley i Freddie Mercury).

Na wystawie będzie również uruchomiona strefa zabawy - Fun Park, gdzie goście na powierzchni 500 mkw. będą mogli przenieść się do wielkiej krainy Friends, miasta z Lego City, strefy Duplo dla najmłodszych, strefy wielkich budowli z ogromnych klocków, odnaleźć inspiracje do tworzenia własnych konstrukcji oraz "malować” i "pisać” klockami”.

Wystawa działa w dniach 19 grudnia 2019 – 8 marca 2020.

Szczegółowe informacje o Wystawie Budowli z klocków LEGO i 3D Trick Gallery - TUTAJ.

Zimowy Narodowy

Zimowy Narodowy to atrakcja, która gości już po raz siódmy na PGE Narodowym. Na wielbicieli zimowych klimatów czekają dwa lodowiska, górka lodowa, curling i skate park. Specjalnie dla najmłodszych przygotowano weekendową atrakcję w postaci "Poranków dla dzieci z PGE Energią Ciepła”, w trakcie których będą mogli poznać tajniki łyżwiarstwa, nauczyć się jazdy na łyżwach i podszkolić się w jeździe. Oprócz zabaw na lodowisku dużym zainteresowaniem milusińskich cieszą się również zjazdy z górki lodowej oraz skate park, który znajduje się na poziomie -4. Jest to idealne miejsce do jazdy na rolkach, longobardach, hulajnogach czy rowerach BMX, które umożliwia treningi, gdy na zewnątrz panuje zimowa aura.

Zimowy Narodowy działa do 8 marca 2020 roku.

Szczegóły działania Zimowego Narodowego - TUTAJ.

Smart Kids Planet – Centrum Mądrej Zabawy

Stała atrakcja dla dzieci na PGE Narodowym, gdzie idealnie odnajdą się dzieci do 10 roku życia.

Największe w Polsce Centrum Mądrej Zabawy – Smart Kids Planet powstało w oparciu o trend "edutainment" tj. edukację poprzez rozrywkę. Na odwiedzających czeka 6 stref tematycznych, które znajdują się na powierzchni 2400 mkw. Dzieci mogą skorzystać również z 5 sal warsztatowych. Podczas wizyty w Smart Kids Planet dzieci ćwiczą percepcję, małą i dużą motorykę, rozwijają wyobraźnię, kreatywność, umiejętności cyfrowe, zdolności strategiczne oraz małą i dużą motorykę. Poprzez zabawę (sposób tradycyjny i przy wykorzystaniu najnowszych technologii) najmłodsi uczą się m.in. zagadnień z zakresu ekologii, nowych mediów, sportu i technologii.

W Smart Kids Planet odbywają się liczne wydarzenia dla najmłodszych i ich opiekunów. W grudniu na najmłodszych czeka Przedświąteczne spotkanie z Błękitkiem, Koncert Przedświąteczny – Music Baby Art!, Familijne Eko Święta i Sylwester w stylu Smart.

Szczegółowe informacje o Smart Kids Planet - TUTAJ.