https://pgen.pl/assets/cache/53918e145b98e79a5c82c20089442c3c_750_319_optim.jpg

Przedświąteczne spotkania z Błękitkiem w Smart Kids Planet

Smart Kids Planet działające na PGE Narodowym w trosce o rozwój świadomości ekologicznej wśród najmłodszych przygotowało spotkanie z wirtualnym wielorybem – Błękitkiem. Podczas zajęć edukacyjnych dzieci mogą przeprowadzić rozmowę w czasie rzeczywistym z tą sympatyczną postacią i zdobyć wiedzę z zakresu biologii i ekologii.

"Przedświąteczne spotkania z Błękitkiem” to zajęcia edukacyjne, które polegają na bezpośredniej, prowadzonej w czasie rzeczywistym rozmowie z wirtualną postacią – Błękitkiem. Sympatyczny waleń odpowiada na pytania publiczności i wchodzi w interakcję z pojedynczymi dziećmi. Podczas rozmowy i wspólnej zabawy dzieci uczą się jak ważna jest ekologiczna postawa i dbanie o środowisko naturalne.

Spotkania nie są stałym elementem Smart Kids Planet. W tym roku można wziąć w nich jeszcze udział 5 i 18 grudnia (godzina 18.15 lub 19.00). Uczestnictwo w zajęciach jest możliwe w ramach zakupu standardowego biletu do Smart Kids Planet, jednak należy pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona.

Organizator poleca zajęcia edukacyjne „Przedświąteczne spotkania z Błękitkiem” dla dzieci od 3 roku życia.

Więcej szczegółów TUTAJ.

Link skrócony: www.stdn.pl/d62cf

Co o tym sądzisz?