Zamknij

Konferencja cyberbezpieczeństwa Oh My H@ck na PGE Narodowym!

5 grudnia w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowego odbyła się konferencja Oh My H@ck, która poświęcona była zagadnieniom związanym z cyberbezpieczeństwem. Podczas wydarzenia uczestnicy mieli okazję wziąć udział w prelekcjach, porozmawiać z ekspertami oraz poznać najnowsze rozwiązania i trendy w dziedzinie bezpieczeństwa IT. 

Na konferencji wystąpili znani eksperci polskiej sceny cybersecurity, m.in.: Gynvael Coldwind, Adam Lange, Agata Ślusarek i Paweł Maziarz. Program wydarzenia obejmował niemal 50 prelekcji w ramach 6 ścieżek (cyberwar, cybercrime, pwn, incidents, malware oraz ścieżka główna). Nad wartością merytoryczną konferencji czuwał Adam Haertle, założyciel serwisu Zaufana Trzecia Strona.

Oh My H@ck było także doskonałą okazją do networkingu i nawiązania kontaktu ze specjalistami z branży security.

PGE Narodowy dysponuje jednym z największych i najnowocześniejszych Centrów Konferencyjnych w Warszawie. Składa się ono z sześciu wielofunkcyjnych, przestronnych sal wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny. Dzięki wykorzystaniu wszystkich pomieszczeń Centrum Konferencyjnego możliwe jest zorganizowanie wydarzenia nawet dla blisko 2 tysięcy gości.

Chcesz zorganizować swój event w prestiżowych przestrzeniach największego stadionu w Polsce? Skontaktuj się z nami! Nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania i doradzą najlepsze rozwiązanie.

Tel.: (+48) 22 295 95 55
E-mail: sprzedaz@2012plus.pl