Sound’n’Grace i magiczna choinka

W najbliższy piątek, 9 grudnia, goście Zimowego Narodowego będą mieli niepowtarzalną okazję uczestniczenia w świątecznym koncercie Sound’n’Grace zorganizowanym przez Radio ZET. Na płycie Zimowego Miasteczka, o godzinie 20:00, będzie można usłyszeć największe przeboje zespołu, a także wziąć udział w rozświetleniu wyjątkowej, 15-metrowej choinki Radia ZET, która stanie na środku Zimowego Narodowego.

Poznaj bliżej Dolny Śląsk

Już po raz trzeci zawita do nas Dolny Śląsk!

HUSH Warsaw i Zimowy Narodowy

Już w najbliższy weekend 10 i 11 grudnia, na PGE Narodowym, po raz 10 odbędą się targi mody HUSH Warsaw.

Jakub Opara: SGP na PGE Narodowym ma szansę przejść do historii żużla

Byłoby to dla nas olbrzymim wyróżnieniem, gdyby Żużlowcy - tak jak piłkarze - uznali PGE Narodowy za swój "reprezentacyjny dom" — powiedział Jakub Opara, prezes spółki PL.2012+, operatora PGE Narodowego podczas konferencji zapowiadającej PZM Warsaw FIM SGP of Poland.

Polscy żużlowcy będą walczyć na PGE Narodowym o mistrzostwo świata

Trzeci rok z rzędu na PGE Narodowym w Warszawie gościć będą najlepsi żużlowcy na świecie. 13 maja 2017 roku (początek o godz. 19.00) rozegrana zostanie 2017 LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland.

Marcin Gortat o akcji ''WF na Zimowym Narodowym''

Ponad 600 dzieci z całej Polski, gwiazdy sportu i telewizji oraz urodziny Urszuli Radwańskiej - to wszystko wydarzyło się dziś podczas drugiej edycji wydarzenia „WF na Zimowym Narodowym”.

Promocja cenowa i zmiana godzin Disco Lodowisko!

Dla gości Zimowego Narodowego przygotowaliśmy specjalną ofertę

FOTORELACJA Z MIKOŁAJKOWEGO WEEKENDU

Dużo Mikołajów i iluminacja świetlna choinki E.Wedel. Sprawdź jak wyglądał weekend na Zimowym Narodowym

Mikołajkowy weekend na Zimowym Narodowym!

W najbliższy weekend Zimowy Narodowy zamieni się w magiczne Zimowe Miasteczko pełne Mikołajów, również tych na motocyklach, Śnieżynek i wyjątkowych prezentów. Konkursy, animacje dla dzieci, street art, warsztaty i imprezy na Skateparku czekają na gości Zimowego Narodowego. Najważniejszym punktem mikołajkowego programu będzie rozświetlenie 11-metrowej choinki, która stanie dokładnie na środku lodowiska.

Świąteczna atrakcja na PGE Narodowym - Mikołajkowa Trasa Piłkarza

1 grudnia na PGE Narodowym startuje specjalna atrakcja dla młodych i starszych fanów futbolu oraz gier terenowych - "Mikołajkowa Trasa Piłkarza". To oferta dla grup od 10 osób, które chcą wyjątkowo spędzić Mikołajki i w nietypowy sposób wręczyć sobie świąteczne prezenty.