Archiwum 2016

08 grudnia 2016
Sound’n’Grace i magiczna choinka

W najbliższy piątek, 9 grudnia, goście Zimowego Narodowego będą mieli niepowtarzalną okazję uczestniczenia w świątecznym koncercie Sound’n’Grace zorganizowanym przez Radio ZET. Na płycie Zimowego Miasteczka, o godzinie 20:00, będzie można usłyszeć największe przeboje zespołu, a także wziąć udział w rozświetleniu wyjątkowej, 15-metrowej choinki Radia ZET, która stanie na środku Zimowego Narodowego.

08 grudnia 2016
Poznaj bliżej Dolny Śląsk

Już po raz trzeci zawita do nas Dolny Śląsk!

08 grudnia 2016
HUSH Warsaw i Zimowy Narodowy

Już w najbliższy weekend 10 i 11 grudnia, na PGE Narodowym, po raz 10 odbędą się targi mody HUSH Warsaw.

07 grudnia 2016
Jakub Opara: SGP na PGE Narodowym ma szansę przejść do historii żużla

Byłoby to dla nas olbrzymim wyróżnieniem, gdyby Żużlowcy - tak jak piłkarze - uznali PGE Narodowy za swój "reprezentacyjny dom" — powiedział Jakub Opara, prezes spółki PL.2012+, operatora PGE Narodowego podczas konferencji zapowiadającej PZM Warsaw FIM SGP of Poland.

07 grudnia 2016
Polscy żużlowcy będą walczyć na PGE Narodowym o mistrzostwo świata

Trzeci rok z rzędu na PGE Narodowym w Warszawie gościć będą najlepsi żużlowcy na świecie. 13 maja 2017 roku (początek o godz. 19.00) rozegrana zostanie 2017 LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland.

07 grudnia 2016
Marcin Gortat o akcji ''WF na Zimowym Narodowym''

Ponad 600 dzieci z całej Polski, gwiazdy sportu i telewizji oraz urodziny Urszuli Radwańskiej - to wszystko wydarzyło się dziś podczas drugiej edycji wydarzenia „WF na Zimowym Narodowym”.

06 grudnia 2016
Promocja cenowa i zmiana godzin Disco Lodowisko!

Dla gości Zimowego Narodowego przygotowaliśmy specjalną ofertę

05 grudnia 2016
FOTORELACJA Z MIKOŁAJKOWEGO WEEKENDU

Dużo Mikołajów i iluminacja świetlna choinki E.Wedel. Sprawdź jak wyglądał weekend na Zimowym Narodowym

01 grudnia 2016
Mikołajkowy weekend na Zimowym Narodowym!

W najbliższy weekend Zimowy Narodowy zamieni się w magiczne Zimowe Miasteczko pełne Mikołajów, również tych na motocyklach, Śnieżynek i wyjątkowych prezentów. Konkursy, animacje dla dzieci, street art, warsztaty i imprezy na Skateparku czekają na gości Zimowego Narodowego. Najważniejszym punktem mikołajkowego programu będzie rozświetlenie 11-metrowej choinki, która stanie dokładnie na środku lodowiska.

29 listopada 2016
Świąteczna atrakcja na PGE Narodowym - Mikołajkowa Trasa Piłkarza

1 grudnia na PGE Narodowym startuje specjalna atrakcja dla młodych i starszych fanów futbolu oraz gier terenowych - "Mikołajkowa Trasa Piłkarza". To oferta dla grup od 10 osób, które chcą wyjątkowo spędzić Mikołajki i w nietypowy sposób wręczyć sobie świąteczne prezenty.