Archiwum 2016

29 listopada 2016
Piątkowe DISCO LODOWISKO!

W najbliższy piątek na DISCO LODOWISKO będzie gorąco!

29 listopada 2016
Uwolnij magię Świąt na PGE Narodowym

Teraz nawet -50% na spotkania świąteczne w Lożach VIP! Zaproś gości na wyjątkowe spotkanie w Loży i podaruj wieczór pełen atrakcji. 

25 listopada 2016
Leśne atrakcje na Zimowym Narodowym

Już w najbliższą sobotę, 26 listopada, na płycie Zimowego Miasteczka zagoszczą Lasy Państwowe. Malowanie na drewnie, warsztaty robienia świątecznych stroików, „leśne koło fortuny”, na którym można sprawdzić swoją wiedzę o lasach i przyrodzie, to tylko część bogatego programu atrakcji Lasów Państwowych. Z kolei przez cały weekend goście Zimowego Narodowego będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą turystyczną Dolnego Śląska i wziąć udział w konkursach organizowanych przez ten region.

25 listopada 2016
Weekend z festiwalem gier planszowych

Miłośnicy planszówek, wytrawni gracze i nowicjusze, już w najbliższą sobotę (26 listopada) spotkają się na PGE Narodowym podczas Warszawskiego Festiwalu Gier Planszowych. Czwarta edycja "Planszówek na Narodowym" rozpocznie się o 10.00 i potrwa do 20.00. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

25 listopada 2016
Mikołajkowa wycieczka z prezentami

Chcesz w tym roku w nietypowy sposób wręczyć prezent bliskim? Od pierwszego grudnia na PGE Narodowym uruchamiamy specjalną atrakcję – "Mikołajkową Trasę Piłkarza" wraz z grą terenową i zabawą w pokoju rozgrzewkowym.

24 listopada 2016
Informacja spółki PL.2012+ na temat "Modern Footbal Conference 2016"

W związku z pytaniami kierowanymi do PL.2012+, operatora PGE Narodowego, o "Modern Footbal Conference 2016", uprzejmie informujemy, że ww. konferencja, zapowiadana przez jej organizatora na 3 i 4 grudnia 2016 r., nie znajduje się i nie znajdowała wśród wydarzeń organizowanych na PGE Narodowym.

23 listopada 2016
WF na Zimowym Narodowym z gwiazdami sportu i telewizji

Już 7 grudnia odbędzie się druga edycja wydarzenia „WF na Zimowym Narodowym”. Do zabawy mogą zgłaszać się szkoły z całej Polski. Jak to zrobić?

23 listopada 2016
WF na Zimowym Narodowym z gwiazdami sportu i telewizji!

Już 7 grudnia odbędzie się druga edycja wydarzenia „WF na Zimowym Narodowym”. Do zabawy mogą zgłaszać się szkoły z całej Polski. Jak to zrobić?

20 listopada 2016
Słońce Grecji na PGE Narodowym

Tęsknisz za latem? Brakuje ci słońca, błękitu nieba i słodkiego lenistwa nad brzegiem morza? Już niedługo słoneczna Grecja będzie na wyciągnięcie ręki!

19 listopada 2016
Listopadowa promocja

Zapraszamy do skorzystania z 30% zniżki na bilety na lodowisko A i B w tygodniu, od poniedziałku do czwartku, tylko do końca listopada!