Zamknij

Weekend mikołajkowy na PGE Narodowym

Grudzień to wyjątkowy czas, w którym spełniają się marzenia. 9 i 10 grudnia PGE Narodowy przygotował moc atrakcji dla odwiedzających arenę, wśród których nie zabraknie spotkania z Mikołajem i świątecznych warsztatów dla najmłodszych.

9 i 10 grudnia upłynie pod znakiem „Weekendu mikołajkowego na PGE Narodowym”, podczas którego w godzinach 12.00-17.00 w recepcji głównej areny będzie można spotkać świętego Mikołaja, który z chęcią zapozuje do wspólnych zdjęć. Dodatkowo dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach manualnych i własnoręcznie udekorować bombkę, przygotować ozdoby choinkowe czy stworzyć kartkę świąteczną metodą scrapbookingu.

Pomocnicy Mikołaja będą wykonywać również kolorowe, brokatowe tatuaże i malować twarze chętnym dzieciom. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny, a dzieci w ich trakcie powinny znajdować się pod opieką rodziców lub dorosłych opiekunów.

Udział w „Weekendzie mikołajkowym na PGE Narodowym” to doskonała okazja, by poznać tajemnice ulubionego stadionu Biało-Czerwonych. W tym celu najlepiej wybrać się na wycieczkę z przewodnikiem, który w pasjonujący sposób opowie o historii i teraźniejszości największego stadionu w Polsce. Uczestnicy wycieczki, idąc śladami Cristiano Ronaldo i Roberta Lewandowskiego, zobaczą m.in. szatnię reprezentacji Polski ze strefą odnowy biologicznej, Mixed Zonę, gdzie piłkarze przygotowują się do wyjścia na murawę i spotykają ze swoimi oponentami, Strefę Pucharową z pamiątkami z Euro 2012 i repliką Pucharu Polski.

Bilety na zwiedzanie areny można zakupić w kasach mieszczących się w recepcji głównej (wejście bramą nr 1 od strony alei Zielenieckiej) oraz w sklepie internetowym www.sklep.pgenarodowy.pl. Wszystkie osoby, które zakupią bilety na wycieczkę po PGE Narodowym po ich okazaniu w recepcji Slow Weekend, otrzymają bezpłatny bilet na targi.

9 i 10 grudnia na PGE Narodowym pod hasłem Święta odbywać będą się również targi Slow Weekend, na których swoją ofertę zaprezentuje ponad 200 wystawców, w których asortymencie znajdą się m.in. produkty slow i vintage. Goście targów Slow Weekend po okazaniu biletu w kasie stadionu, otrzymają 20 proc. zniżki na zakup biletu na zwiedzanie areny w trakcie „Weekendu mikołajkowego na PGE Narodowym”.

Podczas wizyty na największym stadionie w Polsce warto odwiedzić Wielką Fabrykę Elfów, w której najmłodsi będą mogli spędzić czas z sympatycznymi elfami, które dzięki licznym animacjom pomogą dzieciom przygotować się do zbliżających się świąt. Z racji dużego zainteresowania Wielką Fabryką Elfów i ograniczonej liczbie miejsc, rekomendujemy zakup biletów online.

Wyjątkową atrakcją, która jest dostępna na arenie w trakcie „Mikołajkowego weekendu na PGE Narodowym” jest również multimedialna wystawa Kaplica Sykstyńska. Dziedzictwo. Na wystawie prezentowany jest największy skarb Watykanu, który pierwszy raz można z bliska zobaczyć poza nim. Wystawa jest multisensorycznym doświadczeniem, pozwalającym nie tylko zapoznać się z historią obiektu, ale i działami Michała Anioła w tym przede wszystkim jego słynnymi freskami, które od wieków fascynują miłośników sztuki sakralnej i renesansu.

Po skorzystaniu z pełni atrakcji warto skierować swe kroki do stylowego Sports Baru, gdzie w wyjątkowej sportowej aranżacji można skosztować ciepłych dań z karty i napojów.