Jubileuszowa edycja Targów Designu Wzory na PGE Narodowym! [ZDJĘCIA]

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W weekend, 16 i 17 grudnia w Biznes Klubie PGE Narodowego odbyła się 10. edycja Targów Designu Wzory. Zobacz, jakie atrakcje czekały na uczestników!

Na jubileuszowych targach zaprezentowano bogatą ofertę polskich marek i projektantów. Obecnych było ponad 300 wystawców. Przestrzeń podzielona była na 10 stref tematycznych, takich jak Ceramika, Papier i Print, Tekstylia, Akcesoria do wnętrz, Vintage, Moda i dodatki, Biżuteria. 

Podczas wydarzenia zorganizowano liczne spotkania z twórcami oraz bezpłatne warsztaty. Odwiedzający mieli szansę skorzystać ze strefy do pakowania prezentów, a nawet uczestniczyć w warsztatach stolarskich, tapicerskich i florystycznych. Targi stanowiły doskonałą okazję do nauki technik, takich jak kintsugi, własnoręczne tworzenie świec, czy szycie zeszytów.

Goście wydarzenia mieli okazję podziwiać wystawę "Out of comfort". Kuratorka, Agata Kiedrowicz, współpracując ze studentami Akademii Sztuki w Szczecinie, School of Form Uniwersytetu SWPS oraz Collegium da Vinci, stworzyła wystawę poświęconą strefie komfortu i wykraczaniu poza nią.

Targi Designu Wzory odbyły się w Biznes Klubie PGE Narodowego. Jest to najbardziej ekskluzywna przestrzeń biznesowa areny umożliwiająca zorganizowanie nawet najbardziej nietypowych bankietów, konferencji, targów czy wystaw. Unikalne atuty Biznes Klubu obejmują widok na płytę areny, dostęp do promenady i trybun VIP, wysoki standard wykończenia oraz przestronne foyer przed wejściem. Dzięki tym walorom, w Biznes Klubie można z powodzeniem zorganizować wydarzenie dla ponad 2,5 tysiąca osób.