Zobacz zdjęcia z oficjalnego otwarcia wystawy Inter Cars Ikony Motoryzacji!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Wystawa Inter Cars Ikony Motoryzacji to spełnienie marzeń wszystkich miłośników unikatowych samochodów. Tegoroczna, 3. edycja jest największą moto-wystawą w Polsce, z rekordową liczbą 100 pojazdów o łącznej wartości 100 milionów złotych.

W poniedziałek, 18 grudnia na PGE Narodowym odbyło się oficjalne otwarcie wystawy Inter Cars Ikony Motoryzacji. W inauguracji wzięli udział m.in. Rafał Sonik i Bartek Ostałowski.

Rafał Sonik to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych reprezentantów Polski w historii Rajdu Dakar. W 2015 roku jako pierwszy polski kierowca stanął na najwyższym stopniu podium tych legendarnych zawodów. Na przestrzeni swojej kariery zdobył łącznie dziewięć Pucharów Świata FIM i sześć tytułów mistrza Polski w enduro i motocrossie quadów.

Bartosz Ostałowski to jedyny na świecie licencjonowany kierowca sportowy, który prowadzi pojazdy stopą. Od lat odnosi on znaczące sukcesy w rywalizacji na równi z pełnosprawnymi kierowcami. Ostałowski wielokrotnie reprezentował kraj w zawodach w kraju i za granicą, a sezonie 2019 uzyskał tytuł II wicemistrza Polski w drifcie. W 2022 roku ustanowił Rekord Guinnessa w najszybszym drifcie samochodem prowadzonym stopą, osiągając prędkość 231,66 km/h. 

Wystawa Inter Cars Ikony Motoryzacji to interaktywna podróż przez świat motoryzacji zapewniająca atrakcje dla całej rodziny. Na odwiedzających czekają m.in. symulatory i strefa aut zdalnie sterowanych. W Alei Gwiazd Motorsportu nie zabrakło też ikonicznych pojazdów z polskich i zagranicznych produkcji. Goście wystawy mają niepowtarzalną okazję zobaczyć z bliska supersamochody, legendy motorsportu i przepiękne klasyki.

Wystawa Inter Cars Ikony Motoryzacji otwarta będzie na PGE Narodowym do 25 lutego 2024 roku. Bilety dostępne są na www.ikonymotoryzacji.com.